| Stan | Bardzo dobry |
| Częstotliwość procesora | 1.4 GHz |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Pojemność akumulatora | 2915 mAh |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| System operacyjny | iOS |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.2 Mpx |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Waga | 172 g |
| Kod producenta | iPhone6plus |
| Ekran dotykowy | tak |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Kolor | złoty |
| Marka telefonu | Apple |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Przekątna ekranu | 5.5 " |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Model telefonu | iPhone 6 Plus |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e21cc0cc-c8f6-4069-986c-0cf1415f2248
Podobne wyszukiwania
iPhone 6 Plus Warszawa
 
(3660)
iPhone 6 Plus Ełk
 
(606)
iPhone 6 Plus Kielce
 
(482)
iPhone 6 Plus Lublin
 
(428)
iPhone 6 Plus Gliwice
 
(228)
iPhone 6 Plus Opole
 
(151)
iPhone 6 Plus Sosnowiec
 
(123)
iPhone 6 Plus Elbląg
 
(110)
iPhone 6 Plus Siemianowice Śląskie
 
(101)
iPhone 6 Plus Zamość
 
(89)
iPhone 6 Plus Ostrów Wielkopolski
 
(83)
iPhone 6 Plus Jelenia Góra
 
(60)
iPhone 6 Plus Mysłowice
 
(59)
iPhone 6 Plus Stargard
 
(53)
iPhone 6 Plus Przemyśl
 
(49)
iPhone 6 Plus Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
iPhone 6 Plus Legionowo
 
(49)
iPhone 6 Plus Wadowice
 
(47)
iPhone 6 Plus Puławy
 
(46)
iPhone 6 Plus Zgierz
 
(43)
iPhone 6 Plus Mikołów
 
(43)
iPhone 6 Plus Będzin
 
(42)
iPhone 6 Plus Jarosław
 
(42)
iPhone 6 Plus Poniatowa
 
(42)
iPhone 6 Plus Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone 6 Plus Żywiec
 
(40)
iPhone 6 Plus Wągrowiec
 
(35)
iPhone 6 Plus Kobyłka
 
(29)
iPhone 6 Plus Sierpc
 
(29)
iPhone 6 Plus Łuków
 
(28)
iPhone 6 Plus Bochnia
 
(28)
iPhone 6 Plus Kamienna Góra
 
(28)
iPhone 6 Plus Kłodzko
 
(27)
iPhone 6 Plus Skierniewice
 
(27)
iPhone 6 Plus Morąg
 
(27)
iPhone 6 Plus Brzozów
 
(24)
iPhone 6 Plus Nowy Targ
 
(24)
iPhone 6 Plus Szczecinek
 
(23)
iPhone 6 Plus Myszków
 
(22)
iPhone 6 Plus Głubczyce
 
(22)
iPhone 6 Plus Pruszcz
 
(21)
iPhone 6 Plus Szczyrk
 
(21)
iPhone 6 Plus Chodzież
 
(21)
iPhone 6 Plus Wyrazów
 
(21)
iPhone 6 Plus Brwinów
 
(20)
iPhone 6 Plus Koło
 
(20)
iPhone 6 Plus Drwalew
 
(19)
iPhone 6 Plus Rydułtowy
 
(19)
iPhone 6 Plus Płońsk
 
(18)
iPhone 6 Plus Paczków
 
(18)
iPhone 6 Plus Łęczyca
 
(18)
iPhone 6 Plus Mszana Dolna
 
(18)
iPhone 6 Plus Krotoszyn
 
(17)
iPhone 6 Plus Janów Lubelski
 
(17)
iPhone 6 Plus Myślenice
 
(17)
iPhone 6 Plus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone 6 Plus Chełmno
 
(15)
iPhone 6 Plus Bogdaniec
 
(15)
iPhone 6 Plus Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
iPhone 6 Plus Syców
 
(14)
iPhone 6 Plus Niwiska
 
(14)
iPhone 6 Plus Łosice
 
(14)
iPhone 6 Plus Gryfice
 
(14)
iPhone 6 Plus Lubsko
 
(14)
iPhone 6 Plus Stary Sącz
 
(14)
iPhone 6 Plus Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone 6 Plus Zarszyn
 
(13)
iPhone 6 Plus Plewiska
 
(13)
iPhone 6 Plus Białogard
 
(13)
iPhone 6 Plus Libertów
 
(13)
iPhone 6 Plus Jabłonna
 
(12)
iPhone 6 Plus Józefów
 
(12)
iPhone 6 Plus Czaplinek
 
(12)
iPhone 6 Plus Krasnystaw
 
(12)
iPhone 6 Plus Skwierzyna
 
(11)
iPhone 6 Plus Łęczna
 
(11)
iPhone 6 Plus Włodawa
 
(11)
iPhone 6 Plus Borówiec
 
(11)
iPhone 6 Plus Wołów
 
(11)
iPhone 6 Plus Kluczbork
 
(11)
iPhone 6 Plus Braniewo
 
(11)
iPhone 6 Plus Słupca
 
(11)
iPhone 6 Plus Wałcz
 
(10)
iPhone 6 Plus Zambrów
 
(10)
iPhone 6 Plus Sosnowica
 
(10)
iPhone 6 Plus Daleszyce
 
(10)
iPhone 6 Plus Milicz
 
(10)
iPhone 6 Plus Góra
 
(10)
iPhone 6 Plus Sulęcin
 
(10)
iPhone 6 Plus Ustroń
 
(10)
iPhone 6 Plus Piekoszów
 
(10)
iPhone 6 Plus Bukowno
 
(9)
iPhone 6 Plus Zelów
 
(9)
iPhone 6 Plus Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone 6 Plus Ropczyce
 
(9)
iPhone 6 Plus Komorniki
 
(9)