| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Apple |
| Model telefonu | iPhone 6S Plus |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 1920 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A9 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 GB |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC, Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, barometr, czytnik linii papilarnych, akcelerometr |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kod producenta | A1687 |
| Szerokość | 77.90 mm |
| Wysokość | 158.20 mm |
| Głębokość | 7.30 mm |
| Waga | 192.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Przekątna ekranu | 5.50 " |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1840.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność akumulatora | 2750 mAh |
| Układ graficzny | PowerVR GT7600 |
| Maksymalny czas rozmów | 24 h |
| Maksymalny czas czuwania | 384 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 42ea8ea8-9bb5-437f-adbe-7feb27a28f5b
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3553)
Apple Kielce
 
(582)
Apple Ełk
 
(497)
Apple Lublin
 
(440)
Apple Gliwice
 
(228)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(172)
Apple Opole
 
(151)
Apple Sosnowiec
 
(134)
Apple Elbląg
 
(107)
Apple Zamość
 
(91)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Apple Jelenia Góra
 
(65)
Apple Mysłowice
 
(55)
Apple Zgierz
 
(51)
Apple Stargard
 
(51)
Apple Legionowo
 
(50)
Apple Wadowice
 
(49)
Apple Puławy
 
(47)
Apple Przemyśl
 
(46)
Apple Mikołów
 
(43)
Apple Drwalew
 
(42)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Apple Jarosław
 
(41)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Poniatowa
 
(40)
Apple Żywiec
 
(36)
Apple Będzin
 
(34)
Apple Wągrowiec
 
(33)
Apple Sierpc
 
(30)
Apple Kobyłka
 
(30)
Apple Morąg
 
(30)
Apple Bochnia
 
(27)
Apple Łuków
 
(27)
Apple Nowy Targ
 
(25)
Apple Skierniewice
 
(24)
Apple Szczecinek
 
(24)
Apple Głubczyce
 
(24)
Apple Brwinów
 
(23)
Apple Myszków
 
(23)
Apple Mszana Dolna
 
(22)
Apple Kłodzko
 
(22)
Apple Kamienna Góra
 
(21)
Apple Pruszcz
 
(21)
Apple Koło
 
(21)
Apple Chodzież
 
(21)
Apple Paczków
 
(20)
Apple Płońsk
 
(20)
Apple Łęczyca
 
(19)
Apple Brzozów
 
(19)
Apple Rydułtowy
 
(19)
Apple Limanowa
 
(18)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Apple Myślenice
 
(18)
Apple Hrubieszów
 
(16)
Apple Krotoszyn
 
(16)
Apple Janów Lubelski
 
(16)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Apple Chełmno
 
(15)
Apple Szczyrk
 
(15)
Apple Stary Sącz
 
(15)
Apple Syców
 
(14)
Apple Wyrazów
 
(14)
Apple Plewiska
 
(14)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Apple Słupca
 
(13)
Apple Jabłonna
 
(13)
Apple Gryfice
 
(13)
Apple Białogard
 
(13)
Apple Braniewo
 
(13)
Apple Kluczbork
 
(13)
Apple Łęczna
 
(13)
Apple Zarszyn
 
(13)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Wołów
 
(12)
Apple Bukowno
 
(11)
Apple Józefów
 
(11)
Apple Łosice
 
(11)
Apple Krasnystaw
 
(11)
Apple Zambrów
 
(11)
Apple Sosnowica
 
(11)
Apple Libertów
 
(11)
Apple Ustroń
 
(11)
Apple Piekoszów
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Lubsko
 
(10)
Apple Przeczyce
 
(10)
Apple Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Apple Ropczyce
 
(10)
Apple Zabierzów
 
(10)
Apple Włodawa
 
(9)
Apple Bogdaniec
 
(9)
Apple Koluszki
 
(9)
Apple Komorniki
 
(9)
Apple Daleszyce
 
(9)
Apple Milicz
 
(9)
Apple Góra
 
(9)