| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Apple |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | iPhone 6S Plus |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 1920 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A9 |
| System operacyjny | iOS |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, barometr, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), Lightning |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kod producenta | MN2V2PM/A |
| Szerokość | 77.90 mm |
| Wysokość | 158.20 mm |
| Głębokość | 7.30 mm |
| Waga | 192.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Przekątna ekranu | 5.50 " |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.85 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność akumulatora | 2750 mAh |
| Układ graficzny | PowerVR GT7600 |
| Maksymalny czas czuwania | 16 dni |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d7319b07-ccfe-4807-b5a8-8955e892d603
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3544)
Apple Kielce
 
(581)
Apple Ełk
 
(497)
Apple Lublin
 
(439)
Apple Gliwice
 
(227)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(172)
Apple Opole
 
(151)
Apple Sosnowiec
 
(133)
Apple Elbląg
 
(106)
Apple Zamość
 
(91)
Apple Piaseczno
 
(85)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Apple Jelenia Góra
 
(65)
Apple Mysłowice
 
(55)
Apple Zgierz
 
(51)
Apple Stargard
 
(51)
Apple Wadowice
 
(49)
Apple Legionowo
 
(48)
Apple Przemyśl
 
(47)
Apple Puławy
 
(47)
Apple Drwalew
 
(42)
Apple Mikołów
 
(42)
Apple Jarosław
 
(41)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Apple Poniatowa
 
(40)
Apple Żywiec
 
(36)
Apple Będzin
 
(34)
Apple Wągrowiec
 
(33)
Apple Morąg
 
(30)
Apple Sierpc
 
(30)
Apple Kobyłka
 
(30)
Apple Łuków
 
(27)
Apple Bochnia
 
(27)
Apple Nowy Targ
 
(25)
Apple Skierniewice
 
(24)
Apple Szczecinek
 
(24)
Apple Głubczyce
 
(24)
Apple Brwinów
 
(23)
Apple Myszków
 
(23)
Apple Kłodzko
 
(22)
Apple Mszana Dolna
 
(22)
Apple Pruszcz
 
(21)
Apple Kamienna Góra
 
(21)
Apple Koło
 
(21)
Apple Chodzież
 
(21)
Apple Paczków
 
(20)
Apple Płońsk
 
(20)
Apple Łęczyca
 
(19)
Apple Rydułtowy
 
(19)
Apple Brzozów
 
(19)
Apple Krotoszyn
 
(18)
Apple Limanowa
 
(18)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Apple Myślenice
 
(18)
Apple Hrubieszów
 
(16)
Apple Janów Lubelski
 
(16)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Apple Chełmno
 
(15)
Apple Szczyrk
 
(15)
Apple Stary Sącz
 
(15)
Apple Syców
 
(14)
Apple Wyrazów
 
(14)
Apple Plewiska
 
(14)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Apple Słupca
 
(13)
Apple Jabłonna
 
(13)
Apple Gryfice
 
(13)
Apple Braniewo
 
(13)
Apple Kluczbork
 
(13)
Apple Łęczna
 
(13)
Apple Zarszyn
 
(13)
Apple Białogard
 
(13)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Wołów
 
(12)
Apple Józefów
 
(11)
Apple Łosice
 
(11)
Apple Zambrów
 
(11)
Apple Krasnystaw
 
(11)
Apple Sosnowica
 
(11)
Apple Ustroń
 
(11)
Apple Libertów
 
(11)
Apple Piekoszów
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Lubsko
 
(10)
Apple Przeczyce
 
(10)
Apple Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Apple Ropczyce
 
(10)
Apple Bukowno
 
(9)
Apple Włodawa
 
(9)
Apple Bogdaniec
 
(9)
Apple Koluszki
 
(9)
Apple Daleszyce
 
(9)
Apple Komorniki
 
(9)
Apple Milicz
 
(9)
Apple Góra
 
(9)