| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, panorama, zoom, zdjęcia seryjne, samowyzwalacz, optyczna stabilizacja obrazu, nagrywanie wideo, HDR |
| Czujniki | barometr, czytnik linii papilarnych |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Pojemność akumulatora | 2675 mAh |
| Złącza | Lightning |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Blokada simlock | brak blokady |
| System operacyjny | iOS |
| Funkcje w telefonach komórkowych | kalkulator, latarka, kalendarz, radio, budzik, przypomnienia, dyktafon, zegar |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7 Mpx |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Waga | 202 g |
| Kod producenta | A1897 |
| Nawigacja | GPS, GLONASS |
| Kolor | złoty |
| Marka telefonu | Apple |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS (inne) |
| Przekątna ekranu | 5.5 " |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Model telefonu | iPhone 8 Plus |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7f23a588-2464-4360-b2c8-1d489a95c1c0
Podobne wyszukiwania
iPhone 8 Plus Warszawa
 
(3430)
iPhone 8 Plus Ełk
 
(601)
iPhone 8 Plus Kielce
 
(458)
iPhone 8 Plus Lublin
 
(431)
iPhone 8 Plus Gliwice
 
(227)
iPhone 8 Plus Opole
 
(141)
iPhone 8 Plus Sosnowiec
 
(119)
iPhone 8 Plus Elbląg
 
(102)
iPhone 8 Plus Zamość
 
(90)
iPhone 8 Plus Siemianowice Śląskie
 
(81)
iPhone 8 Plus Ostrów Wielkopolski
 
(77)
iPhone 8 Plus Jelenia Góra
 
(61)
iPhone 8 Plus Przemyśl
 
(50)
iPhone 8 Plus Legionowo
 
(49)
iPhone 8 Plus Mysłowice
 
(49)
iPhone 8 Plus Zgierz
 
(45)
iPhone 8 Plus Stargard
 
(45)
iPhone 8 Plus Wadowice
 
(44)
iPhone 8 Plus Poniatowa
 
(42)
iPhone 8 Plus Jarosław
 
(42)
iPhone 8 Plus Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone 8 Plus Będzin
 
(41)
iPhone 8 Plus Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
iPhone 8 Plus Żywiec
 
(40)
iPhone 8 Plus Mikołów
 
(38)
iPhone 8 Plus Puławy
 
(38)
iPhone 8 Plus Wągrowiec
 
(32)
iPhone 8 Plus Łuków
 
(29)
iPhone 8 Plus Kamienna Góra
 
(29)
iPhone 8 Plus Sierpc
 
(29)
iPhone 8 Plus Bochnia
 
(28)
iPhone 8 Plus Morąg
 
(27)
iPhone 8 Plus Kobyłka
 
(26)
iPhone 8 Plus Kłodzko
 
(26)
iPhone 8 Plus Skierniewice
 
(24)
iPhone 8 Plus Brzozów
 
(24)
iPhone 8 Plus Szczecinek
 
(23)
iPhone 8 Plus Nowy Targ
 
(22)
iPhone 8 Plus Jabłonna
 
(21)
iPhone 8 Plus Chodzież
 
(21)
iPhone 8 Plus Szczyrk
 
(20)
iPhone 8 Plus Myszków
 
(20)
iPhone 8 Plus Głubczyce
 
(20)
iPhone 8 Plus Paczków
 
(19)
iPhone 8 Plus Koło
 
(19)
iPhone 8 Plus Rydułtowy
 
(19)
iPhone 8 Plus Brwinów
 
(18)
iPhone 8 Plus Łęczyca
 
(18)
iPhone 8 Plus Płońsk
 
(17)
iPhone 8 Plus Stary Sącz
 
(17)
iPhone 8 Plus Janów Lubelski
 
(17)
iPhone 8 Plus Myślenice
 
(17)
iPhone 8 Plus Mszana Dolna
 
(16)
iPhone 8 Plus Wyrazów
 
(16)
iPhone 8 Plus Krotoszyn
 
(16)
iPhone 8 Plus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone 8 Plus Chełmno
 
(15)
iPhone 8 Plus Bogdaniec
 
(15)
iPhone 8 Plus Syców
 
(14)
iPhone 8 Plus Gryfice
 
(14)
iPhone 8 Plus Lubsko
 
(14)
iPhone 8 Plus Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
iPhone 8 Plus Zarszyn
 
(14)
iPhone 8 Plus Plewiska
 
(13)
iPhone 8 Plus Daleszyce
 
(13)
iPhone 8 Plus Milicz
 
(13)
iPhone 8 Plus Libertów
 
(13)
iPhone 8 Plus Pruszcz
 
(12)
iPhone 8 Plus Łęczna
 
(12)
iPhone 8 Plus Łosice
 
(12)
iPhone 8 Plus Słupca
 
(12)
iPhone 8 Plus Kluczbork
 
(12)
iPhone 8 Plus Poddębice
 
(12)
iPhone 8 Plus Czaplinek
 
(12)
iPhone 8 Plus Krasnystaw
 
(12)
iPhone 8 Plus Niwiska
 
(11)
iPhone 8 Plus Borówiec
 
(11)
iPhone 8 Plus Drwalew
 
(11)
iPhone 8 Plus Zambrów
 
(11)
iPhone 8 Plus Wołów
 
(11)
iPhone 8 Plus Ropczyce
 
(11)
iPhone 8 Plus Braniewo
 
(11)
iPhone 8 Plus Ustroń
 
(11)
iPhone 8 Plus Ząbkowice Śląskie
 
(11)
iPhone 8 Plus Skwierzyna
 
(11)
iPhone 8 Plus Józefów
 
(10)
iPhone 8 Plus Sosnowica
 
(10)
iPhone 8 Plus Szynwałd
 
(10)
iPhone 8 Plus Sulęcin
 
(10)
iPhone 8 Plus Piekoszów
 
(10)
iPhone 8 Plus Zelów
 
(9)
iPhone 8 Plus Włodawa
 
(9)
iPhone 8 Plus Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone 8 Plus Komorniki
 
(9)
iPhone 8 Plus Góra
 
(9)
iPhone 8 Plus Stęszew
 
(9)