| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone 8 Plus |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | złoty |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD), 4K |
| Procesor | Apple A11 Bionic |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 16 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, kompas, akcelerometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | tethering (hot-spot), odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wysokość | 158.40 mm |
| Szerokość | 78.10 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 202 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Przekątna ekranu | 5.5 " |
| Gęstość pikseli | 426 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Pojemność akumulatora | 2675 mAh |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0e746224-e324-4654-b9a3-5050ec3e8fe9
Podobne wyszukiwania
iPhone 8 Plus Warszawa
 
(3400)
iPhone 8 Plus Ełk
 
(597)
iPhone 8 Plus Kielce
 
(451)
iPhone 8 Plus Lublin
 
(439)
iPhone 8 Plus Gliwice
 
(223)
iPhone 8 Plus Opole
 
(140)
iPhone 8 Plus Sosnowiec
 
(118)
iPhone 8 Plus Elbląg
 
(100)
iPhone 8 Plus Zamość
 
(93)
iPhone 8 Plus Siemianowice Śląskie
 
(83)
iPhone 8 Plus Ostrów Wielkopolski
 
(80)
iPhone 8 Plus Jelenia Góra
 
(66)
iPhone 8 Plus Zgierz
 
(49)
iPhone 8 Plus Mysłowice
 
(49)
iPhone 8 Plus Legionowo
 
(49)
iPhone 8 Plus Przemyśl
 
(49)
iPhone 8 Plus Wadowice
 
(44)
iPhone 8 Plus Jarosław
 
(43)
iPhone 8 Plus Żywiec
 
(42)
iPhone 8 Plus Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone 8 Plus Stargard
 
(41)
iPhone 8 Plus Poniatowa
 
(40)
iPhone 8 Plus Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
iPhone 8 Plus Będzin
 
(39)
iPhone 8 Plus Mikołów
 
(36)
iPhone 8 Plus Puławy
 
(35)
iPhone 8 Plus Wągrowiec
 
(30)
iPhone 8 Plus Kamienna Góra
 
(29)
iPhone 8 Plus Łuków
 
(29)
iPhone 8 Plus Sierpc
 
(29)
iPhone 8 Plus Bochnia
 
(27)
iPhone 8 Plus Kłodzko
 
(27)
iPhone 8 Plus Morąg
 
(27)
iPhone 8 Plus Kobyłka
 
(26)
iPhone 8 Plus Nowy Targ
 
(26)
iPhone 8 Plus Brzozów
 
(25)
iPhone 8 Plus Szczecinek
 
(24)
iPhone 8 Plus Skierniewice
 
(23)
iPhone 8 Plus Chodzież
 
(21)
iPhone 8 Plus Głubczyce
 
(21)
iPhone 8 Plus Brwinów
 
(20)
iPhone 8 Plus Myszków
 
(20)
iPhone 8 Plus Szczyrk
 
(20)
iPhone 8 Plus Krotoszyn
 
(19)
iPhone 8 Plus Koło
 
(19)
iPhone 8 Plus Limanowa
 
(19)
iPhone 8 Plus Jabłonna
 
(18)
iPhone 8 Plus Łęczyca
 
(18)
iPhone 8 Plus Paczków
 
(18)
iPhone 8 Plus Rydułtowy
 
(17)
iPhone 8 Plus Mszana Dolna
 
(17)
iPhone 8 Plus Wyrazów
 
(17)
iPhone 8 Plus Janów Lubelski
 
(17)
iPhone 8 Plus Myślenice
 
(17)
iPhone 8 Plus Syców
 
(16)
iPhone 8 Plus Płońsk
 
(16)
iPhone 8 Plus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone 8 Plus Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
iPhone 8 Plus Białogard
 
(15)
iPhone 8 Plus Chełmno
 
(15)
iPhone 8 Plus Hrubieszów
 
(15)
iPhone 8 Plus Stary Sącz
 
(15)
iPhone 8 Plus Zarszyn
 
(14)
iPhone 8 Plus Bogdaniec
 
(14)
iPhone 8 Plus Plewiska
 
(13)
iPhone 8 Plus Czaplinek
 
(13)
iPhone 8 Plus Kluczbork
 
(13)
iPhone 8 Plus Libertów
 
(13)
iPhone 8 Plus Ustroń
 
(13)
iPhone 8 Plus Pruszcz
 
(12)
iPhone 8 Plus Gryfice
 
(12)
iPhone 8 Plus Krasnystaw
 
(12)
iPhone 8 Plus Lubsko
 
(12)
iPhone 8 Plus Daleszyce
 
(12)
iPhone 8 Plus Słupca
 
(11)
iPhone 8 Plus Łęczna
 
(11)
iPhone 8 Plus Łosice
 
(11)
iPhone 8 Plus Borówiec
 
(11)
iPhone 8 Plus Zambrów
 
(11)
iPhone 8 Plus Ropczyce
 
(11)
iPhone 8 Plus Ząbkowice Śląskie
 
(11)
iPhone 8 Plus Skwierzyna
 
(11)
iPhone 8 Plus Bukowno
 
(10)
iPhone 8 Plus Józefów
 
(10)
iPhone 8 Plus Koluszki
 
(10)
iPhone 8 Plus Wołów
 
(10)
iPhone 8 Plus Sosnowica
 
(10)
iPhone 8 Plus Braniewo
 
(10)
iPhone 8 Plus Szynwałd
 
(10)
iPhone 8 Plus Sulęcin
 
(10)
iPhone 8 Plus Włodawa
 
(9)
iPhone 8 Plus Komorniki
 
(9)
iPhone 8 Plus Góra
 
(9)
iPhone 8 Plus Opalenica
 
(9)
iPhone 8 Plus Milicz
 
(9)
iPhone 8 Plus Stęszew
 
(9)