| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Pojemność akumulatora | 1821 mAh |
| System operacyjny | iOS |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7 Mpx |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Kod producenta | MQ6G2PM/A |
| Kolor | szary |
| Marka telefonu | Apple |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Przekątna ekranu | 4.7 " |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Model telefonu | iPhone 8 |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b998c634-667a-48c6-ba0d-6e96c22794f7
Podobne wyszukiwania
iPhone 8 Warszawa
 
(3540)
iPhone 8 Kielce
 
(578)
iPhone 8 Ełk
 
(497)
iPhone 8 Lublin
 
(437)
iPhone 8 Gliwice
 
(228)
iPhone 8 Siemianowice Śląskie
 
(171)
iPhone 8 Opole
 
(150)
iPhone 8 Sosnowiec
 
(133)
iPhone 8 Elbląg
 
(106)
iPhone 8 Zamość
 
(92)
iPhone 8 Piaseczno
 
(85)
iPhone 8 Ostrów Wielkopolski
 
(74)
iPhone 8 Jelenia Góra
 
(65)
iPhone 8 Mysłowice
 
(55)
iPhone 8 Stargard
 
(51)
iPhone 8 Zgierz
 
(50)
iPhone 8 Wadowice
 
(49)
iPhone 8 Legionowo
 
(48)
iPhone 8 Puławy
 
(47)
iPhone 8 Przemyśl
 
(46)
iPhone 8 Mikołów
 
(42)
iPhone 8 Drwalew
 
(42)
iPhone 8 Jarosław
 
(41)
iPhone 8 Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
iPhone 8 Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone 8 Poniatowa
 
(40)
iPhone 8 Żywiec
 
(36)
iPhone 8 Będzin
 
(34)
iPhone 8 Wągrowiec
 
(31)
iPhone 8 Morąg
 
(30)
iPhone 8 Sierpc
 
(30)
iPhone 8 Kobyłka
 
(30)
iPhone 8 Łuków
 
(27)
iPhone 8 Bochnia
 
(27)
iPhone 8 Śrem
 
(26)
iPhone 8 Nowy Targ
 
(25)
iPhone 8 Głubczyce
 
(24)
iPhone 8 Szczecinek
 
(24)
iPhone 8 Brwinów
 
(23)
iPhone 8 Skierniewice
 
(23)
iPhone 8 Myszków
 
(23)
iPhone 8 Kłodzko
 
(22)
iPhone 8 Pruszcz
 
(21)
iPhone 8 Koło
 
(21)
iPhone 8 Kamienna Góra
 
(21)
iPhone 8 Chodzież
 
(21)
iPhone 8 Mszana Dolna
 
(20)
iPhone 8 Płońsk
 
(20)
iPhone 8 Paczków
 
(19)
iPhone 8 Łęczyca
 
(19)
iPhone 8 Krotoszyn
 
(19)
iPhone 8 Rydułtowy
 
(19)
iPhone 8 Brzozów
 
(19)
iPhone 8 Limanowa
 
(18)
iPhone 8 Myślenice
 
(18)
iPhone 8 Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
iPhone 8 Hrubieszów
 
(16)
iPhone 8 Janów Lubelski
 
(16)
iPhone 8 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone 8 Chełmno
 
(15)
iPhone 8 Szczyrk
 
(15)
iPhone 8 Stary Sącz
 
(15)
iPhone 8 Syców
 
(14)
iPhone 8 Wyrazów
 
(14)
iPhone 8 Plewiska
 
(14)
iPhone 8 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone 8 Jabłonna
 
(13)
iPhone 8 Słupca
 
(13)
iPhone 8 Gryfice
 
(13)
iPhone 8 Białogard
 
(13)
iPhone 8 Kluczbork
 
(13)
iPhone 8 Braniewo
 
(13)
iPhone 8 Łęczna
 
(13)
iPhone 8 Zarszyn
 
(13)
iPhone 8 Czaplinek
 
(12)
iPhone 8 Wołów
 
(12)
iPhone 8 Józefów
 
(11)
iPhone 8 Łosice
 
(11)
iPhone 8 Zambrów
 
(11)
iPhone 8 Krasnystaw
 
(11)
iPhone 8 Sosnowica
 
(11)
iPhone 8 Ustroń
 
(11)
iPhone 8 Libertów
 
(11)
iPhone 8 Piekoszów
 
(11)
iPhone 8 Skwierzyna
 
(11)
iPhone 8 Bogdaniec
 
(10)
iPhone 8 Przeczyce
 
(10)
iPhone 8 Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
iPhone 8 Ropczyce
 
(10)
iPhone 8 Bukowno
 
(9)
iPhone 8 Włodawa
 
(9)
iPhone 8 Lubsko
 
(9)
iPhone 8 Koluszki
 
(9)
iPhone 8 Daleszyce
 
(9)
iPhone 8 Komorniki
 
(9)
iPhone 8 Milicz
 
(9)