| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rozdzielczość ekranu | 750 x 1334 px |
| Głębokość | 7.30 mm |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Slot karty pamięci | nie |
| Model telefonu | iPhone SE (2020) |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Marka telefonu | Apple |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Wysokość | 138.40 mm |
| Waga | 148.00 g |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, wykrywanie twarzy, zoom |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Przekątna ekranu | 4.70 " |
| Kod producenta | SE 2020 |
| Szerokość | 67.30 mm |
| Pojemność akumulatora | 1821 mAh |
| System operacyjny | iOS |
| Typ | Smartfon |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Ekran dotykowy | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Procesor | Apple A13 Bionic |
| Kolor | czarny |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Wyjmowana bateria | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fa737c21-2ded-4fdb-8629-b0ee7b960152
Podobne wyszukiwania
iPhone SE (2020) Warszawa
 
(3477)
iPhone SE (2020) Ełk
 
(608)
iPhone SE (2020) Kielce
 
(482)
iPhone SE (2020) Lublin
 
(427)
iPhone SE (2020) Gliwice
 
(243)
iPhone SE (2020) Opole
 
(150)
iPhone SE (2020) Siemianowice Śląskie
 
(146)
iPhone SE (2020) Sosnowiec
 
(132)
iPhone SE (2020) Elbląg
 
(110)
iPhone SE (2020) Zamość
 
(89)
iPhone SE (2020) Ostrów Wielkopolski
 
(83)
iPhone SE (2020) Jelenia Góra
 
(60)
iPhone SE (2020) Mysłowice
 
(56)
iPhone SE (2020) Przemyśl
 
(52)
iPhone SE (2020) Legionowo
 
(51)
iPhone SE (2020) Stargard
 
(49)
iPhone SE (2020) Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
iPhone SE (2020) Wadowice
 
(47)
iPhone SE (2020) Puławy
 
(46)
iPhone SE (2020) Poniatowa
 
(44)
iPhone SE (2020) Zgierz
 
(43)
iPhone SE (2020) Mikołów
 
(43)
iPhone SE (2020) Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone SE (2020) Żywiec
 
(40)
iPhone SE (2020) Będzin
 
(40)
iPhone SE (2020) Jarosław
 
(38)
iPhone SE (2020) Wągrowiec
 
(35)
iPhone SE (2020) Sierpc
 
(29)
iPhone SE (2020) Kobyłka
 
(29)
iPhone SE (2020) Bochnia
 
(28)
iPhone SE (2020) Łuków
 
(28)
iPhone SE (2020) Kamienna Góra
 
(28)
iPhone SE (2020) Morąg
 
(27)
iPhone SE (2020) Szczecinek
 
(26)
iPhone SE (2020) Kłodzko
 
(26)
iPhone SE (2020) Skierniewice
 
(25)
iPhone SE (2020) Nowy Targ
 
(24)
iPhone SE (2020) Brzozów
 
(23)
iPhone SE (2020) Myszków
 
(22)
iPhone SE (2020) Głubczyce
 
(22)
iPhone SE (2020) Pruszcz
 
(21)
iPhone SE (2020) Wyrazów
 
(21)
iPhone SE (2020) Szczyrk
 
(21)
iPhone SE (2020) Chodzież
 
(21)
iPhone SE (2020) Brwinów
 
(20)
iPhone SE (2020) Koło
 
(20)
iPhone SE (2020) Drwalew
 
(19)
iPhone SE (2020) Rydułtowy
 
(19)
iPhone SE (2020) Płońsk
 
(18)
iPhone SE (2020) Paczków
 
(18)
iPhone SE (2020) Mszana Dolna
 
(18)
iPhone SE (2020) Łęczyca
 
(18)
iPhone SE (2020) Krotoszyn
 
(17)
iPhone SE (2020) Janów Lubelski
 
(17)
iPhone SE (2020) Myślenice
 
(17)
iPhone SE (2020) Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone SE (2020) Chełmno
 
(15)
iPhone SE (2020) Bogdaniec
 
(15)
iPhone SE (2020) Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
iPhone SE (2020) Niwiska
 
(14)
iPhone SE (2020) Syców
 
(14)
iPhone SE (2020) Łosice
 
(14)
iPhone SE (2020) Gryfice
 
(14)
iPhone SE (2020) Lubsko
 
(14)
iPhone SE (2020) Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone SE (2020) Białogard
 
(13)
iPhone SE (2020) Plewiska
 
(13)
iPhone SE (2020) Zarszyn
 
(13)
iPhone SE (2020) Libertów
 
(13)
iPhone SE (2020) Jabłonna
 
(12)
iPhone SE (2020) Słupca
 
(12)
iPhone SE (2020) Łęczna
 
(12)
iPhone SE (2020) Józefów
 
(12)
iPhone SE (2020) Krasnystaw
 
(12)
iPhone SE (2020) Stary Sącz
 
(12)
iPhone SE (2020) Czaplinek
 
(12)
iPhone SE (2020) Włodawa
 
(11)
iPhone SE (2020) Borówiec
 
(11)
iPhone SE (2020) Kluczbork
 
(11)
iPhone SE (2020) Ustroń
 
(11)
iPhone SE (2020) Braniewo
 
(11)
iPhone SE (2020) Skwierzyna
 
(11)
iPhone SE (2020) Wałcz
 
(10)
iPhone SE (2020) Zambrów
 
(10)
iPhone SE (2020) Wołów
 
(10)
iPhone SE (2020) Sosnowica
 
(10)
iPhone SE (2020) Daleszyce
 
(10)
iPhone SE (2020) Góra
 
(10)
iPhone SE (2020) Milicz
 
(10)
iPhone SE (2020) Sulęcin
 
(10)
iPhone SE (2020) Bukowno
 
(9)
iPhone SE (2020) Zelów
 
(9)
iPhone SE (2020) Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone SE (2020) Ropczyce
 
(9)
iPhone SE (2020) Komorniki
 
(9)
iPhone SE (2020) Stęszew
 
(9)