| Stan | Bardzo dobry |
| Materiał | aluminium, szkło, tworzywo sztuczne |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, szybkie ładowanie |
| Maksymalny czas czuwania | 240 h |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Kolor | biały |
| Przekątna ekranu | 4.70 " |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Model telefonu | iPhone SE (2020) |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 750 x 1334 px |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga | 148.00 g |
| Marka | Apple |
| Ekran dotykowy | tak |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Częstotliwość procesora | 2.65 GHz |
| Złącza | Lightning |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Szerokość | 67.30 mm |
| Zawiera baterie | tak |
| Wysokość | 138.40 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Czujniki | barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Układ graficzny | ARM Mali-G68 @1 GHz |
| Typ | Smartfon |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | MMXK3RM/A |
| Głębokość | 7.30 mm |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, zoom |
| Komunikacja | Bluetooth |
| System operacyjny | iOS |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| Pojemność akumulatora | 1624 mAh |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7b52cbd5-cce7-4c7d-88eb-1aec2928add0
Podobne wyszukiwania
iPhone SE (2020) Warszawa
 
(3541)
iPhone SE (2020) Ełk
 
(491)
iPhone SE (2020) Kielce
 
(475)
iPhone SE (2020) Lublin
 
(426)
iPhone SE (2020) Gliwice
 
(231)
iPhone SE (2020) Siemianowice Śląskie
 
(158)
iPhone SE (2020) Opole
 
(146)
iPhone SE (2020) Sosnowiec
 
(123)
iPhone SE (2020) Elbląg
 
(107)
iPhone SE (2020) Zamość
 
(90)
iPhone SE (2020) Ostrów Wielkopolski
 
(74)
iPhone SE (2020) Jelenia Góra
 
(66)
iPhone SE (2020) Mysłowice
 
(54)
iPhone SE (2020) Przemyśl
 
(51)
iPhone SE (2020) Legionowo
 
(50)
iPhone SE (2020) Stargard
 
(49)
iPhone SE (2020) Wadowice
 
(47)
iPhone SE (2020) Zgierz
 
(45)
iPhone SE (2020) Jarosław
 
(43)
iPhone SE (2020) Poniatowa
 
(42)
iPhone SE (2020) Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
iPhone SE (2020) Mikołów
 
(42)
iPhone SE (2020) Puławy
 
(42)
iPhone SE (2020) Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone SE (2020) Drwalew
 
(39)
iPhone SE (2020) Żywiec
 
(38)
iPhone SE (2020) Będzin
 
(34)
iPhone SE (2020) Wągrowiec
 
(32)
iPhone SE (2020) Kobyłka
 
(31)
iPhone SE (2020) Sierpc
 
(30)
iPhone SE (2020) Kamienna Góra
 
(29)
iPhone SE (2020) Bochnia
 
(28)
iPhone SE (2020) Morąg
 
(28)
iPhone SE (2020) Kłodzko
 
(26)
iPhone SE (2020) Łuków
 
(26)
iPhone SE (2020) Nowy Targ
 
(24)
iPhone SE (2020) Skierniewice
 
(24)
iPhone SE (2020) Szczecinek
 
(23)
iPhone SE (2020) Myszków
 
(22)
iPhone SE (2020) Wyrazów
 
(21)
iPhone SE (2020) Pruszcz
 
(21)
iPhone SE (2020) Limanowa
 
(21)
iPhone SE (2020) Głubczyce
 
(21)
iPhone SE (2020) Chodzież
 
(21)
iPhone SE (2020) Brwinów
 
(20)
iPhone SE (2020) Paczków
 
(20)
iPhone SE (2020) Mszana Dolna
 
(19)
iPhone SE (2020) Rydułtowy
 
(19)
iPhone SE (2020) Brzozów
 
(18)
iPhone SE (2020) Krotoszyn
 
(18)
iPhone SE (2020) Łęczyca
 
(18)
iPhone SE (2020) Koło
 
(18)
iPhone SE (2020) Szczyrk
 
(17)
iPhone SE (2020) Janów Lubelski
 
(17)
iPhone SE (2020) Myślenice
 
(17)
iPhone SE (2020) Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
iPhone SE (2020) Chełmno
 
(15)
iPhone SE (2020) Płońsk
 
(15)
iPhone SE (2020) Zarszyn
 
(14)
iPhone SE (2020) Hrubieszów
 
(14)
iPhone SE (2020) Syców
 
(14)
iPhone SE (2020) Niwiska
 
(14)
iPhone SE (2020) Ostrów Mazowiecka
 
(14)
iPhone SE (2020) Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone SE (2020) Łęczna
 
(13)
iPhone SE (2020) Gryfice
 
(13)
iPhone SE (2020) Łosice
 
(13)
iPhone SE (2020) Plewiska
 
(13)
iPhone SE (2020) Bogdaniec
 
(13)
iPhone SE (2020) Stary Sącz
 
(13)
iPhone SE (2020) Kluczbork
 
(13)
iPhone SE (2020) Białogard
 
(13)
iPhone SE (2020) Jabłonna
 
(12)
iPhone SE (2020) Józefów
 
(12)
iPhone SE (2020) Czaplinek
 
(12)
iPhone SE (2020) Słupca
 
(11)
iPhone SE (2020) Borówiec
 
(11)
iPhone SE (2020) Krasnystaw
 
(11)
iPhone SE (2020) Braniewo
 
(11)
iPhone SE (2020) Libertów
 
(11)
iPhone SE (2020) Skwierzyna
 
(11)
iPhone SE (2020) Zambrów
 
(10)
iPhone SE (2020) Wołów
 
(10)
iPhone SE (2020) Sosnowica
 
(10)
iPhone SE (2020) Milicz
 
(10)
iPhone SE (2020) Sulęcin
 
(10)
iPhone SE (2020) Ustroń
 
(10)
iPhone SE (2020) Piekoszów
 
(10)
iPhone SE (2020) Bukowno
 
(9)
iPhone SE (2020) Wałcz
 
(9)
iPhone SE (2020) Włodawa
 
(9)
iPhone SE (2020) Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone SE (2020) Ropczyce
 
(9)
iPhone SE (2020) Daleszyce
 
(9)
iPhone SE (2020) Komorniki
 
(9)
iPhone SE (2020) Koronowo
 
(9)