O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | iPhone SE (2020) |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czerwony |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 750 x 1334 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A13 Bionic |
| System operacyjny | iOS |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, barometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | MHGR3PM/A |
| Szerokość | 67.30 mm |
| Wysokość | 138.40 mm |
| Głębokość | 7.30 mm |
| Waga | 148.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 148.000 kg |
| Przekątna ekranu | 4.70 " |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.65 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Pojemność akumulatora | 1821 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G68 @1 GHz |
| Maksymalny czas czuwania | 10 dni |
Oferta: 510fbf3a-2393-4bd7-8a59-71f4e93bf9bc
Podobne wyszukiwania
iPhone SE (2020) Warszawa
 
(3682)
iPhone SE (2020) Ełk
 
(624)
iPhone SE (2020) Kielce
 
(460)
iPhone SE (2020) Lublin
 
(458)
iPhone SE (2020) Gliwice
 
(228)
iPhone SE (2020) Siemianowice Śląskie
 
(159)
iPhone SE (2020) Opole
 
(146)
iPhone SE (2020) Sosnowiec
 
(122)
iPhone SE (2020) Elbląg
 
(104)
iPhone SE (2020) Zamość
 
(92)
iPhone SE (2020) Ostrów Wielkopolski
 
(83)
iPhone SE (2020) Jelenia Góra
 
(60)
iPhone SE (2020) Mysłowice
 
(59)
iPhone SE (2020) Przemyśl
 
(51)
iPhone SE (2020) Stargard
 
(50)
iPhone SE (2020) Legionowo
 
(49)
iPhone SE (2020) Wadowice
 
(47)
iPhone SE (2020) Zgierz
 
(43)
iPhone SE (2020) Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
iPhone SE (2020) Poniatowa
 
(42)
iPhone SE (2020) Mikołów
 
(42)
iPhone SE (2020) Jarosław
 
(42)
iPhone SE (2020) Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone SE (2020) Żywiec
 
(40)
iPhone SE (2020) Puławy
 
(39)
iPhone SE (2020) Wągrowiec
 
(35)
iPhone SE (2020) Będzin
 
(34)
iPhone SE (2020) Sierpc
 
(31)
iPhone SE (2020) Kamienna Góra
 
(30)
iPhone SE (2020) Kłodzko
 
(29)
iPhone SE (2020) Łuków
 
(28)
iPhone SE (2020) Kobyłka
 
(28)
iPhone SE (2020) Bochnia
 
(28)
iPhone SE (2020) Skierniewice
 
(27)
iPhone SE (2020) Morąg
 
(27)
iPhone SE (2020) Szczecinek
 
(26)
iPhone SE (2020) Brzozów
 
(25)
iPhone SE (2020) Nowy Targ
 
(24)
iPhone SE (2020) Myszków
 
(22)
iPhone SE (2020) Głubczyce
 
(22)
iPhone SE (2020) Wyrazów
 
(21)
iPhone SE (2020) Szczyrk
 
(21)
iPhone SE (2020) Chodzież
 
(21)
iPhone SE (2020) Pruszcz
 
(21)
iPhone SE (2020) Brwinów
 
(20)
iPhone SE (2020) Mszana Dolna
 
(20)
iPhone SE (2020) Krotoszyn
 
(19)
iPhone SE (2020) Drwalew
 
(19)
iPhone SE (2020) Rydułtowy
 
(19)
iPhone SE (2020) Płońsk
 
(18)
iPhone SE (2020) Paczków
 
(18)
iPhone SE (2020) Łęczyca
 
(18)
iPhone SE (2020) Janów Lubelski
 
(17)
iPhone SE (2020) Koło
 
(17)
iPhone SE (2020) Myślenice
 
(17)
iPhone SE (2020) Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone SE (2020) Chełmno
 
(15)
iPhone SE (2020) Stary Sącz
 
(15)
iPhone SE (2020) Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
iPhone SE (2020) Gryfice
 
(14)
iPhone SE (2020) Łosice
 
(14)
iPhone SE (2020) Niwiska
 
(14)
iPhone SE (2020) Syców
 
(14)
iPhone SE (2020) Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone SE (2020) Zarszyn
 
(13)
iPhone SE (2020) Białogard
 
(13)
iPhone SE (2020) Łęczna
 
(13)
iPhone SE (2020) Plewiska
 
(13)
iPhone SE (2020) Libertów
 
(13)
iPhone SE (2020) Jabłonna
 
(12)
iPhone SE (2020) Józefów
 
(12)
iPhone SE (2020) Krasnystaw
 
(12)
iPhone SE (2020) Czaplinek
 
(12)
iPhone SE (2020) Bogdaniec
 
(12)
iPhone SE (2020) Słupca
 
(11)
iPhone SE (2020) Włodawa
 
(11)
iPhone SE (2020) Borówiec
 
(11)
iPhone SE (2020) Wołów
 
(11)
iPhone SE (2020) Kluczbork
 
(11)
iPhone SE (2020) Braniewo
 
(11)
iPhone SE (2020) Skwierzyna
 
(11)
iPhone SE (2020) Wałcz
 
(10)
iPhone SE (2020) Zambrów
 
(10)
iPhone SE (2020) Sosnowica
 
(10)
iPhone SE (2020) Daleszyce
 
(10)
iPhone SE (2020) Ćwiklice
 
(10)
iPhone SE (2020) Milicz
 
(10)
iPhone SE (2020) Ustroń
 
(10)
iPhone SE (2020) Sulęcin
 
(10)
iPhone SE (2020) Piekoszów
 
(10)
iPhone SE (2020) Bukowno
 
(9)
iPhone SE (2020) Zelów
 
(9)
iPhone SE (2020) Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone SE (2020) Lubsko
 
(9)
iPhone SE (2020) Ropczyce
 
(9)
iPhone SE (2020) Komorniki
 
(9)