| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | iPhone SE (2020) |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 640 x 1136 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A9 |
| System operacyjny | iOS |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), Lightning |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, dyktafon, kalendarz |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | IPHONE SE 64GB |
| Szerokość | 58.60 mm |
| Wysokość | 123.80 mm |
| Głębokość | 7.60 mm |
| Waga | 113.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Przekątna ekranu | 4.00 " |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.85 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność akumulatora | 1642 mAh |
| Układ graficzny | PowerVR GT7600 |
| Maksymalny czas czuwania | 10 dni |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 62e0533f-27e7-42fd-b01f-b5697b6a3a0e
Podobne wyszukiwania
iPhone SE (2020) Warszawa
 
(3554)
iPhone SE (2020) Kielce
 
(582)
iPhone SE (2020) Ełk
 
(497)
iPhone SE (2020) Lublin
 
(439)
iPhone SE (2020) Gliwice
 
(227)
iPhone SE (2020) Siemianowice Śląskie
 
(172)
iPhone SE (2020) Opole
 
(152)
iPhone SE (2020) Sosnowiec
 
(133)
iPhone SE (2020) Elbląg
 
(106)
iPhone SE (2020) Zamość
 
(91)
iPhone SE (2020) Ostrów Wielkopolski
 
(74)
iPhone SE (2020) Jelenia Góra
 
(65)
iPhone SE (2020) Mysłowice
 
(55)
iPhone SE (2020) Stargard
 
(51)
iPhone SE (2020) Zgierz
 
(51)
iPhone SE (2020) Wadowice
 
(49)
iPhone SE (2020) Legionowo
 
(48)
iPhone SE (2020) Przemyśl
 
(47)
iPhone SE (2020) Puławy
 
(47)
iPhone SE (2020) Mikołów
 
(43)
iPhone SE (2020) Drwalew
 
(42)
iPhone SE (2020) Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
iPhone SE (2020) Jarosław
 
(41)
iPhone SE (2020) Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone SE (2020) Poniatowa
 
(40)
iPhone SE (2020) Żywiec
 
(36)
iPhone SE (2020) Będzin
 
(34)
iPhone SE (2020) Wągrowiec
 
(33)
iPhone SE (2020) Morąg
 
(30)
iPhone SE (2020) Sierpc
 
(30)
iPhone SE (2020) Kobyłka
 
(30)
iPhone SE (2020) Łuków
 
(27)
iPhone SE (2020) Bochnia
 
(27)
iPhone SE (2020) Nowy Targ
 
(25)
iPhone SE (2020) Skierniewice
 
(24)
iPhone SE (2020) Szczecinek
 
(24)
iPhone SE (2020) Głubczyce
 
(24)
iPhone SE (2020) Brwinów
 
(23)
iPhone SE (2020) Myszków
 
(23)
iPhone SE (2020) Kłodzko
 
(22)
iPhone SE (2020) Mszana Dolna
 
(22)
iPhone SE (2020) Pruszcz
 
(21)
iPhone SE (2020) Koło
 
(21)
iPhone SE (2020) Kamienna Góra
 
(21)
iPhone SE (2020) Chodzież
 
(21)
iPhone SE (2020) Płońsk
 
(20)
iPhone SE (2020) Paczków
 
(20)
iPhone SE (2020) Łęczyca
 
(19)
iPhone SE (2020) Rydułtowy
 
(19)
iPhone SE (2020) Brzozów
 
(19)
iPhone SE (2020) Krotoszyn
 
(18)
iPhone SE (2020) Limanowa
 
(18)
iPhone SE (2020) Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
iPhone SE (2020) Myślenice
 
(18)
iPhone SE (2020) Hrubieszów
 
(16)
iPhone SE (2020) Janów Lubelski
 
(16)
iPhone SE (2020) Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone SE (2020) Chełmno
 
(15)
iPhone SE (2020) Szczyrk
 
(15)
iPhone SE (2020) Stary Sącz
 
(15)
iPhone SE (2020) Wyrazów
 
(14)
iPhone SE (2020) Syców
 
(14)
iPhone SE (2020) Plewiska
 
(14)
iPhone SE (2020) Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone SE (2020) Słupca
 
(13)
iPhone SE (2020) Jabłonna
 
(13)
iPhone SE (2020) Gryfice
 
(13)
iPhone SE (2020) Braniewo
 
(13)
iPhone SE (2020) Kluczbork
 
(13)
iPhone SE (2020) Łęczna
 
(13)
iPhone SE (2020) Zarszyn
 
(13)
iPhone SE (2020) Białogard
 
(13)
iPhone SE (2020) Czaplinek
 
(12)
iPhone SE (2020) Wołów
 
(12)
iPhone SE (2020) Józefów
 
(11)
iPhone SE (2020) Łosice
 
(11)
iPhone SE (2020) Zambrów
 
(11)
iPhone SE (2020) Krasnystaw
 
(11)
iPhone SE (2020) Sosnowica
 
(11)
iPhone SE (2020) Libertów
 
(11)
iPhone SE (2020) Ustroń
 
(11)
iPhone SE (2020) Piekoszów
 
(11)
iPhone SE (2020) Skwierzyna
 
(11)
iPhone SE (2020) Bukowno
 
(10)
iPhone SE (2020) Zabierzów
 
(10)
iPhone SE (2020) Lubsko
 
(10)
iPhone SE (2020) Przeczyce
 
(10)
iPhone SE (2020) Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
iPhone SE (2020) Ropczyce
 
(10)
iPhone SE (2020) Włodawa
 
(9)
iPhone SE (2020) Koluszki
 
(9)
iPhone SE (2020) Bogdaniec
 
(9)
iPhone SE (2020) Daleszyce
 
(9)
iPhone SE (2020) Komorniki
 
(9)
iPhone SE (2020) Milicz
 
(9)
iPhone SE (2020) Góra
 
(9)