| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone X |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1125 x 2436 px |
| Funkcje aparatu | wykrywanie twarzy, lampa błyskowa, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A11 Bionic |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 15 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, płatności zbliżeniowe (NFC), ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 2716 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d6e45c09-bda7-4c8c-89a8-8bf32a2ede47
Podobne wyszukiwania
iPhone X Warszawa
 
(3531)
iPhone X Kielce
 
(517)
iPhone X Ełk
 
(498)
iPhone X Lublin
 
(444)
iPhone X Gliwice
 
(230)
iPhone X Siemianowice Śląskie
 
(190)
iPhone X Opole
 
(150)
iPhone X Sosnowiec
 
(131)
iPhone X Elbląg
 
(106)
iPhone X Zamość
 
(93)
iPhone X Ostrów Wielkopolski
 
(73)
iPhone X Jelenia Góra
 
(65)
iPhone X Mysłowice
 
(54)
iPhone X Zgierz
 
(52)
iPhone X Stargard
 
(51)
iPhone X Przemyśl
 
(51)
iPhone X Puławy
 
(50)
iPhone X Wadowice
 
(49)
iPhone X Legionowo
 
(47)
iPhone X Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
iPhone X Jarosław
 
(43)
iPhone X Mikołów
 
(42)
iPhone X Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone X Drwalew
 
(41)
iPhone X Poniatowa
 
(39)
iPhone X Żywiec
 
(36)
iPhone X Będzin
 
(34)
iPhone X Wągrowiec
 
(32)
iPhone X Morąg
 
(30)
iPhone X Sierpc
 
(30)
iPhone X Kobyłka
 
(29)
iPhone X Łuków
 
(27)
iPhone X Bochnia
 
(27)
iPhone X Szczecinek
 
(25)
iPhone X Skierniewice
 
(24)
iPhone X Nowy Targ
 
(24)
iPhone X Głubczyce
 
(24)
iPhone X Brwinów
 
(23)
iPhone X Kłodzko
 
(22)
iPhone X Myszków
 
(22)
iPhone X Kamienna Góra
 
(22)
iPhone X Mszana Dolna
 
(21)
iPhone X Paczków
 
(21)
iPhone X Pruszcz
 
(21)
iPhone X Chodzież
 
(21)
iPhone X Koło
 
(21)
iPhone X Płońsk
 
(20)
iPhone X Łęczyca
 
(19)
iPhone X Rydułtowy
 
(19)
iPhone X Brzozów
 
(19)
iPhone X Krotoszyn
 
(18)
iPhone X Myślenice
 
(18)
iPhone X Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
iPhone X Janów Lubelski
 
(17)
iPhone X Limanowa
 
(17)
iPhone X Szczyrk
 
(15)
iPhone X Chełmno
 
(15)
iPhone X Hrubieszów
 
(15)
iPhone X Stary Sącz
 
(15)
iPhone X Białogard
 
(14)
iPhone X Syców
 
(14)
iPhone X Słupca
 
(14)
iPhone X Plewiska
 
(14)
iPhone X Ostrów Mazowiecka
 
(14)
iPhone X Łęczna
 
(13)
iPhone X Jabłonna
 
(13)
iPhone X Wyrazów
 
(13)
iPhone X Braniewo
 
(13)
iPhone X Ząbkowice Śląskie
 
(13)
iPhone X Zarszyn
 
(13)
iPhone X Łosice
 
(12)
iPhone X Gryfice
 
(12)
iPhone X Krasnystaw
 
(12)
iPhone X Czaplinek
 
(12)
iPhone X Zambrów
 
(11)
iPhone X Józefów
 
(11)
iPhone X Sosnowica
 
(11)
iPhone X Kluczbork
 
(11)
iPhone X Ustroń
 
(11)
iPhone X Piekoszów
 
(11)
iPhone X Libertów
 
(11)
iPhone X Skwierzyna
 
(11)
iPhone X Lubsko
 
(10)
iPhone X Wołów
 
(10)
iPhone X Ropczyce
 
(10)
iPhone X Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
iPhone X Sulęcin
 
(10)
iPhone X Wałcz
 
(10)
iPhone X Bukowno
 
(9)
iPhone X Drawsko
 
(9)
iPhone X Włodawa
 
(9)
iPhone X Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone X Koluszki
 
(9)
iPhone X Przeczyce
 
(9)
iPhone X Daleszyce
 
(9)
iPhone X Komorniki
 
(9)