| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Apple |
| Model telefonu | iPhone XR |
| Kod producenta | MRYM2PM/A |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czerwony |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 75.70 mm |
| Wysokość | 150.90 mm |
| Głębokość | 8.30 mm |
| Waga | 194.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.10 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1792 x 828 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, optyczna stabilizacja obrazu, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A12 Bionic |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 2942 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Maksymalny czas rozmów | 25 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f037935a-f53e-4a2e-b40a-3de9257d4efe
Podobne wyszukiwania
iPhone XR Warszawa
 
(3532)
iPhone XR Kielce
 
(517)
iPhone XR Ełk
 
(498)
iPhone XR Lublin
 
(445)
iPhone XR Gliwice
 
(230)
iPhone XR Siemianowice Śląskie
 
(188)
iPhone XR Opole
 
(150)
iPhone XR Sosnowiec
 
(131)
iPhone XR Elbląg
 
(106)
iPhone XR Zamość
 
(94)
iPhone XR Ostrów Wielkopolski
 
(73)
iPhone XR Jelenia Góra
 
(65)
iPhone XR Mysłowice
 
(54)
iPhone XR Zgierz
 
(52)
iPhone XR Stargard
 
(51)
iPhone XR Przemyśl
 
(50)
iPhone XR Puławy
 
(50)
iPhone XR Wadowice
 
(49)
iPhone XR Legionowo
 
(47)
iPhone XR Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
iPhone XR Jarosław
 
(43)
iPhone XR Drwalew
 
(41)
iPhone XR Mikołów
 
(41)
iPhone XR Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XR Poniatowa
 
(40)
iPhone XR Żywiec
 
(36)
iPhone XR Będzin
 
(34)
iPhone XR Wągrowiec
 
(32)
iPhone XR Morąg
 
(30)
iPhone XR Sierpc
 
(30)
iPhone XR Kobyłka
 
(29)
iPhone XR Bochnia
 
(27)
iPhone XR Łuków
 
(27)
iPhone XR Szczecinek
 
(25)
iPhone XR Nowy Targ
 
(24)
iPhone XR Głubczyce
 
(24)
iPhone XR Skierniewice
 
(24)
iPhone XR Kłodzko
 
(22)
iPhone XR Myszków
 
(22)
iPhone XR Kamienna Góra
 
(22)
iPhone XR Pruszcz
 
(21)
iPhone XR Brwinów
 
(21)
iPhone XR Paczków
 
(21)
iPhone XR Mszana Dolna
 
(21)
iPhone XR Koło
 
(21)
iPhone XR Chodzież
 
(21)
iPhone XR Płońsk
 
(20)
iPhone XR Łęczyca
 
(19)
iPhone XR Brzozów
 
(19)
iPhone XR Rydułtowy
 
(19)
iPhone XR Krotoszyn
 
(18)
iPhone XR Myślenice
 
(18)
iPhone XR Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
iPhone XR Wyrazów
 
(17)
iPhone XR Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XR Limanowa
 
(17)
iPhone XR Chełmno
 
(15)
iPhone XR Szczyrk
 
(15)
iPhone XR Hrubieszów
 
(15)
iPhone XR Stary Sącz
 
(15)
iPhone XR Syców
 
(14)
iPhone XR Białogard
 
(14)
iPhone XR Słupca
 
(14)
iPhone XR Plewiska
 
(14)
iPhone XR Ostrów Mazowiecka
 
(14)
iPhone XR Jabłonna
 
(13)
iPhone XR Łęczna
 
(13)
iPhone XR Braniewo
 
(13)
iPhone XR Ząbkowice Śląskie
 
(13)
iPhone XR Zarszyn
 
(13)
iPhone XR Łosice
 
(12)
iPhone XR Gryfice
 
(12)
iPhone XR Czaplinek
 
(12)
iPhone XR Krasnystaw
 
(12)
iPhone XR Piekoszów
 
(12)
iPhone XR Józefów
 
(11)
iPhone XR Zambrów
 
(11)
iPhone XR Sosnowica
 
(11)
iPhone XR Kluczbork
 
(11)
iPhone XR Libertów
 
(11)
iPhone XR Ustroń
 
(11)
iPhone XR Skwierzyna
 
(11)
iPhone XR Lubsko
 
(10)
iPhone XR Wołów
 
(10)
iPhone XR Ropczyce
 
(10)
iPhone XR Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
iPhone XR Sulęcin
 
(10)
iPhone XR Wałcz
 
(10)
iPhone XR Bukowno
 
(9)
iPhone XR Drawsko
 
(9)
iPhone XR Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone XR Włodawa
 
(9)
iPhone XR Koluszki
 
(9)
iPhone XR Komorniki
 
(9)
iPhone XR Przeczyce
 
(9)
iPhone XR Daleszyce
 
(9)