| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | żółty |
| Model telefonu | iPhone XR |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 16 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pojemność akumulatora | 2700 mAh |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Marka telefonu | Apple |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7acc020c-3c47-4300-b9ff-95e97ee32551
Podobne wyszukiwania
iPhone XR Warszawa
 
(3431)
iPhone XR Ełk
 
(600)
iPhone XR Kielce
 
(458)
iPhone XR Lublin
 
(431)
iPhone XR Gliwice
 
(227)
iPhone XR Opole
 
(141)
iPhone XR Sosnowiec
 
(120)
iPhone XR Elbląg
 
(102)
iPhone XR Zamość
 
(90)
iPhone XR Siemianowice Śląskie
 
(82)
iPhone XR Ostrów Wielkopolski
 
(77)
iPhone XR Jelenia Góra
 
(61)
iPhone XR Legionowo
 
(50)
iPhone XR Przemyśl
 
(50)
iPhone XR Mysłowice
 
(49)
iPhone XR Zgierz
 
(45)
iPhone XR Stargard
 
(45)
iPhone XR Wadowice
 
(44)
iPhone XR Poniatowa
 
(42)
iPhone XR Jarosław
 
(42)
iPhone XR Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XR Będzin
 
(41)
iPhone XR Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
iPhone XR Żywiec
 
(40)
iPhone XR Puławy
 
(38)
iPhone XR Mikołów
 
(38)
iPhone XR Wągrowiec
 
(32)
iPhone XR Łuków
 
(29)
iPhone XR Kamienna Góra
 
(29)
iPhone XR Sierpc
 
(29)
iPhone XR Bochnia
 
(28)
iPhone XR Morąg
 
(27)
iPhone XR Kłodzko
 
(26)
iPhone XR Kobyłka
 
(26)
iPhone XR Brzozów
 
(24)
iPhone XR Skierniewice
 
(24)
iPhone XR Szczecinek
 
(23)
iPhone XR Nowy Targ
 
(22)
iPhone XR Jabłonna
 
(21)
iPhone XR Koło
 
(21)
iPhone XR Chodzież
 
(21)
iPhone XR Szczyrk
 
(20)
iPhone XR Myszków
 
(20)
iPhone XR Głubczyce
 
(20)
iPhone XR Brwinów
 
(19)
iPhone XR Paczków
 
(19)
iPhone XR Rydułtowy
 
(19)
iPhone XR Łęczyca
 
(18)
iPhone XR Stary Sącz
 
(17)
iPhone XR Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XR Płońsk
 
(17)
iPhone XR Myślenice
 
(17)
iPhone XR Mszana Dolna
 
(16)
iPhone XR Krotoszyn
 
(16)
iPhone XR Wyrazów
 
(16)
iPhone XR Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XR Chełmno
 
(15)
iPhone XR Bogdaniec
 
(15)
iPhone XR Białogard
 
(14)
iPhone XR Syców
 
(14)
iPhone XR Gryfice
 
(14)
iPhone XR Lubsko
 
(14)
iPhone XR Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
iPhone XR Zarszyn
 
(14)
iPhone XR Plewiska
 
(13)
iPhone XR Daleszyce
 
(13)
iPhone XR Libertów
 
(13)
iPhone XR Łęczna
 
(12)
iPhone XR Słupca
 
(12)
iPhone XR Łosice
 
(12)
iPhone XR Pruszcz
 
(12)
iPhone XR Czaplinek
 
(12)
iPhone XR Kluczbork
 
(12)
iPhone XR Krasnystaw
 
(12)
iPhone XR Poddębice
 
(12)
iPhone XR Borówiec
 
(11)
iPhone XR Drwalew
 
(11)
iPhone XR Zambrów
 
(11)
iPhone XR Wołów
 
(11)
iPhone XR Ropczyce
 
(11)
iPhone XR Braniewo
 
(11)
iPhone XR Ząbkowice Śląskie
 
(11)
iPhone XR Ustroń
 
(11)
iPhone XR Skwierzyna
 
(11)
iPhone XR Niwiska
 
(10)
iPhone XR Józefów
 
(10)
iPhone XR Sosnowica
 
(10)
iPhone XR Szynwałd
 
(10)
iPhone XR Sulęcin
 
(10)
iPhone XR Piekoszów
 
(10)
iPhone XR Zelów
 
(9)
iPhone XR Włodawa
 
(9)
iPhone XR Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone XR Komorniki
 
(9)
iPhone XR Stęszew
 
(9)
iPhone XR Wałcz
 
(9)