| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Procesor | Apple A12 Bionic |
| Szerokość | 75.7 mm |
| Materiał | szkło, aluminium |
| Rozdzielczość ekranu | 828 x 1792 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Maksymalny czas czuwania | 100 |
| Pojemność akumulatora | 2942 mAh |
| Kolor | biały |
| Głębokość | 8.3 mm |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Przekątna ekranu | 6.1 " |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7 Mpx |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar, książka telefoniczna |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Typ | Smartfon |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Zawiera baterie | tak |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS (inne) |
| Wysokość | 150.9 mm |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Częstotliwość procesora | 2.5 GHz |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model telefonu | iPhone XR |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zoom, zdjęcia seryjne, cyfrowa stabilizacja obrazu, optyczna stabilizacja obrazu |
| Nawigacja | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou |
| Waga | 194 g |
| Marka | Apple |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Slot karty pamięci | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Złącza | Lightning |
| Kod producenta | MRY52PM/A |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Czujniki | akcelerometr, żyroskop, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, magnetometr, barometr, krokomierz |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Ekran dotykowy | tak |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot), płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | iOS |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fd758566-e857-4cd0-906b-6e826d288b66
Podobne wyszukiwania
iPhone XR Warszawa
 
(3353)
iPhone XR Ełk
 
(624)
iPhone XR Kielce
 
(452)
iPhone XR Lublin
 
(440)
iPhone XR Gliwice
 
(231)
iPhone XR Opole
 
(139)
iPhone XR Sosnowiec
 
(117)
iPhone XR Elbląg
 
(100)
iPhone XR Zamość
 
(93)
iPhone XR Piaseczno
 
(92)
iPhone XR Siemianowice Śląskie
 
(84)
iPhone XR Ostrów Wielkopolski
 
(79)
iPhone XR Jelenia Góra
 
(63)
iPhone XR Legionowo
 
(52)
iPhone XR Przemyśl
 
(50)
iPhone XR Zgierz
 
(49)
iPhone XR Wadowice
 
(44)
iPhone XR Jarosław
 
(43)
iPhone XR Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XR Mysłowice
 
(40)
iPhone XR Będzin
 
(40)
iPhone XR Poniatowa
 
(39)
iPhone XR Żywiec
 
(39)
iPhone XR Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
iPhone XR Stargard
 
(37)
iPhone XR Mikołów
 
(35)
iPhone XR Puławy
 
(35)
iPhone XR Sierpc
 
(33)
iPhone XR Wągrowiec
 
(30)
iPhone XR Bochnia
 
(27)
iPhone XR Morąg
 
(27)
iPhone XR Nowy Targ
 
(27)
iPhone XR Kobyłka
 
(26)
iPhone XR Brzozów
 
(25)
iPhone XR Szczecinek
 
(25)
iPhone XR Kamienna Góra
 
(25)
iPhone XR Skierniewice
 
(25)
iPhone XR Kłodzko
 
(25)
iPhone XR Łuków
 
(24)
iPhone XR Myszków
 
(23)
iPhone XR Jabłonna
 
(22)
iPhone XR Szczyrk
 
(22)
iPhone XR Koło
 
(21)
iPhone XR Chodzież
 
(21)
iPhone XR Głubczyce
 
(20)
iPhone XR Brwinów
 
(19)
iPhone XR Bogdaniec
 
(19)
iPhone XR Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
iPhone XR Łęczyca
 
(18)
iPhone XR Krotoszyn
 
(17)
iPhone XR Kluczbork
 
(17)
iPhone XR Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XR Limanowa
 
(17)
iPhone XR Mszana Dolna
 
(17)
iPhone XR Rydułtowy
 
(17)
iPhone XR Syców
 
(16)
iPhone XR Wyrazów
 
(16)
iPhone XR Paczków
 
(16)
iPhone XR Koluszki
 
(16)
iPhone XR Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XR Białogard
 
(15)
iPhone XR Stary Sącz
 
(15)
iPhone XR Myślenice
 
(15)
iPhone XR Słupca
 
(14)
iPhone XR Płońsk
 
(14)
iPhone XR Hrubieszów
 
(14)
iPhone XR Ustroń
 
(14)
iPhone XR Łęczna
 
(14)
iPhone XR Libertów
 
(13)
iPhone XR Chełmno
 
(13)
iPhone XR Zarszyn
 
(13)
iPhone XR Krasnystaw
 
(12)
iPhone XR Plewiska
 
(12)
iPhone XR Wołów
 
(12)
iPhone XR Czaplinek
 
(12)
iPhone XR Daleszyce
 
(12)
iPhone XR Pruszcz
 
(11)
iPhone XR Łosice
 
(11)
iPhone XR Gryfice
 
(11)
iPhone XR Borówiec
 
(11)
iPhone XR Lubsko
 
(11)
iPhone XR Zambrów
 
(11)
iPhone XR Ropczyce
 
(11)
iPhone XR Braniewo
 
(11)
iPhone XR Skwierzyna
 
(11)
iPhone XR Bukowno
 
(10)
iPhone XR Józefów
 
(10)
iPhone XR Włodawa
 
(10)
iPhone XR Sosnowica
 
(10)
iPhone XR Ząbkowice Śląskie
 
(10)
iPhone XR Sulęcin
 
(10)
iPhone XR Góra
 
(9)
iPhone XR Stęszew
 
(9)
iPhone XR Opalenica
 
(9)
iPhone XR Szynwałd
 
(9)
iPhone XR Piekoszów
 
(9)