| Stan | Bardzo dobry |
| Funkcje aparatu | HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne |
| Blokada simlock | brak blokady |
| System operacyjny | iOS |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Typ | Smartfon |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Waga | 194 g |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Procesor | inny |
| Ekran dotykowy | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Kolor | czarny |
| Marka telefonu | Apple |
| Rozdzielczość ekranu | 1792 x 828 px |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 16 |
| Wysokość | 150.9 mm |
| Szerokość | 75.7 mm |
| Przekątna ekranu | 6.6 " |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Model telefonu | iPhone XR |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Oferta: 5b4af2b4-ceea-4833-a5a8-c39b2aae098f
Podobne wyszukiwania
iPhone XR Warszawa
 
(3374)
iPhone XR Ełk
 
(596)
iPhone XR Kielce
 
(460)
iPhone XR Lublin
 
(436)
iPhone XR Gliwice
 
(227)
iPhone XR Opole
 
(141)
iPhone XR Sosnowiec
 
(118)
iPhone XR Elbląg
 
(99)
iPhone XR Zamość
 
(94)
iPhone XR Siemianowice Śląskie
 
(85)
iPhone XR Ostrów Wielkopolski
 
(80)
iPhone XR Jelenia Góra
 
(62)
iPhone XR Legionowo
 
(51)
iPhone XR Przemyśl
 
(50)
iPhone XR Zgierz
 
(49)
iPhone XR Wadowice
 
(44)
iPhone XR Stargard
 
(42)
iPhone XR Jarosław
 
(42)
iPhone XR Mysłowice
 
(41)
iPhone XR Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XR Żywiec
 
(40)
iPhone XR Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
iPhone XR Będzin
 
(40)
iPhone XR Poniatowa
 
(39)
iPhone XR Puławy
 
(35)
iPhone XR Mikołów
 
(35)
iPhone XR Wągrowiec
 
(29)
iPhone XR Bochnia
 
(29)
iPhone XR Kamienna Góra
 
(28)
iPhone XR Morąg
 
(27)
iPhone XR Nowy Targ
 
(27)
iPhone XR Sierpc
 
(27)
iPhone XR Kobyłka
 
(26)
iPhone XR Brzozów
 
(25)
iPhone XR Szczecinek
 
(25)
iPhone XR Myszków
 
(25)
iPhone XR Kłodzko
 
(25)
iPhone XR Łuków
 
(24)
iPhone XR Skierniewice
 
(24)
iPhone XR Jabłonna
 
(22)
iPhone XR Szczyrk
 
(21)
iPhone XR Chodzież
 
(21)
iPhone XR Głubczyce
 
(21)
iPhone XR Koło
 
(20)
iPhone XR Brwinów
 
(19)
iPhone XR Bogdaniec
 
(18)
iPhone XR Paczków
 
(18)
iPhone XR Łęczyca
 
(18)
iPhone XR Kluczbork
 
(17)
iPhone XR Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XR Myślenice
 
(17)
iPhone XR Limanowa
 
(17)
iPhone XR Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
iPhone XR Wyrazów
 
(17)
iPhone XR Rydułtowy
 
(17)
iPhone XR Syców
 
(16)
iPhone XR Mszana Dolna
 
(16)
iPhone XR Chełmno
 
(16)
iPhone XR Krotoszyn
 
(16)
iPhone XR Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XR Stary Sącz
 
(15)
iPhone XR Czaplinek
 
(15)
iPhone XR Białogard
 
(15)
iPhone XR Płońsk
 
(14)
iPhone XR Hrubieszów
 
(14)
iPhone XR Libertów
 
(14)
iPhone XR Słupca
 
(13)
iPhone XR Ustroń
 
(13)
iPhone XR Zarszyn
 
(13)
iPhone XR Łęczna
 
(13)
iPhone XR Pruszcz
 
(12)
iPhone XR Plewiska
 
(12)
iPhone XR Krasnystaw
 
(12)
iPhone XR Daleszyce
 
(12)
iPhone XR Łosice
 
(11)
iPhone XR Zambrów
 
(11)
iPhone XR Lubsko
 
(11)
iPhone XR Wołów
 
(11)
iPhone XR Ropczyce
 
(11)
iPhone XR Braniewo
 
(11)
iPhone XR Skwierzyna
 
(11)
iPhone XR Józefów
 
(10)
iPhone XR Gryfice
 
(10)
iPhone XR Borówiec
 
(10)
iPhone XR Włodawa
 
(10)
iPhone XR Koluszki
 
(10)
iPhone XR Sosnowica
 
(10)
iPhone XR Opalenica
 
(10)
iPhone XR Ząbkowice Śląskie
 
(10)
iPhone XR Sulęcin
 
(10)
iPhone XR Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone XR Góra
 
(9)
iPhone XR Szynwałd
 
(9)
iPhone XR Stęszew
 
(9)
iPhone XR Piekoszów
 
(9)
iPhone XR Bukowno
 
(9)