| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Materiał | metal, szkło |
| Rozdzielczość ekranu | 1125 x 2436 px |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Slot karty pamięci | nie |
| Model telefonu | iPhone XS |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 kg |
| Gęstość pikseli | 458 ppi |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Maksymalny czas rozmów | 20 h |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, szybkie ładowanie |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Marka telefonu | Apple |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Waga | 177 g |
| Funkcje aparatu | optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Przekątna ekranu | 5.8 " |
| Kod producenta | MT9H2ZD/A |
| Pojemność akumulatora | 2658 mAh |
| Częstotliwość procesora | 2.5 GHz |
| System operacyjny | iOS |
| Typ | Smartfon |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ekran dotykowy | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Procesor | inny |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Kolor | szary |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Wyjmowana bateria | nie |
O przedmiocie
Oferta: 9908949f-1c98-48e8-bb69-6a311479fad7
Podobne wyszukiwania
iPhone XS Warszawa
 
(3376)
iPhone XS Ełk
 
(598)
iPhone XS Kielce
 
(460)
iPhone XS Lublin
 
(438)
iPhone XS Gliwice
 
(228)
iPhone XS Opole
 
(140)
iPhone XS Sosnowiec
 
(117)
iPhone XS Elbląg
 
(99)
iPhone XS Zamość
 
(87)
iPhone XS Siemianowice Śląskie
 
(85)
iPhone XS Ostrów Wielkopolski
 
(79)
iPhone XS Jelenia Góra
 
(62)
iPhone XS Legionowo
 
(53)
iPhone XS Przemyśl
 
(50)
iPhone XS Zgierz
 
(49)
iPhone XS Wadowice
 
(44)
iPhone XS Jarosław
 
(42)
iPhone XS Stargard
 
(42)
iPhone XS Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XS Mysłowice
 
(41)
iPhone XS Poniatowa
 
(40)
iPhone XS Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
iPhone XS Żywiec
 
(40)
iPhone XS Będzin
 
(40)
iPhone XS Puławy
 
(35)
iPhone XS Mikołów
 
(35)
iPhone XS Wągrowiec
 
(30)
iPhone XS Bochnia
 
(29)
iPhone XS Sierpc
 
(29)
iPhone XS Kamienna Góra
 
(28)
iPhone XS Nowy Targ
 
(27)
iPhone XS Morąg
 
(27)
iPhone XS Szczecinek
 
(26)
iPhone XS Brzozów
 
(25)
iPhone XS Kobyłka
 
(25)
iPhone XS Skierniewice
 
(25)
iPhone XS Kłodzko
 
(25)
iPhone XS Łuków
 
(24)
iPhone XS Myszków
 
(24)
iPhone XS Jabłonna
 
(22)
iPhone XS Szczyrk
 
(21)
iPhone XS Chodzież
 
(21)
iPhone XS Głubczyce
 
(21)
iPhone XS Koło
 
(20)
iPhone XS Brwinów
 
(19)
iPhone XS Paczków
 
(18)
iPhone XS Łęczyca
 
(18)
iPhone XS Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XS Kluczbork
 
(17)
iPhone XS Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
iPhone XS Limanowa
 
(17)
iPhone XS Myślenice
 
(17)
iPhone XS Wyrazów
 
(17)
iPhone XS Rydułtowy
 
(17)
iPhone XS Syców
 
(16)
iPhone XS Mszana Dolna
 
(16)
iPhone XS Krotoszyn
 
(16)
iPhone XS Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XS Chełmno
 
(16)
iPhone XS Bogdaniec
 
(15)
iPhone XS Białogard
 
(15)
iPhone XS Hrubieszów
 
(14)
iPhone XS Płońsk
 
(14)
iPhone XS Stary Sącz
 
(14)
iPhone XS Libertów
 
(14)
iPhone XS Czaplinek
 
(13)
iPhone XS Ustroń
 
(13)
iPhone XS Zarszyn
 
(13)
iPhone XS Pruszcz
 
(12)
iPhone XS Łęczna
 
(12)
iPhone XS Słupca
 
(12)
iPhone XS Krasnystaw
 
(12)
iPhone XS Plewiska
 
(12)
iPhone XS Daleszyce
 
(12)
iPhone XS Łosice
 
(11)
iPhone XS Zambrów
 
(11)
iPhone XS Lubsko
 
(11)
iPhone XS Wołów
 
(11)
iPhone XS Ropczyce
 
(11)
iPhone XS Braniewo
 
(11)
iPhone XS Skwierzyna
 
(11)
iPhone XS Józefów
 
(10)
iPhone XS Gryfice
 
(10)
iPhone XS Borówiec
 
(10)
iPhone XS Koluszki
 
(10)
iPhone XS Włodawa
 
(10)
iPhone XS Sosnowica
 
(10)
iPhone XS Ząbkowice Śląskie
 
(10)
iPhone XS Opalenica
 
(10)
iPhone XS Sulęcin
 
(10)
iPhone XS Zelów
 
(9)
iPhone XS Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone XS Góra
 
(9)
iPhone XS Stęszew
 
(9)
iPhone XS Szynwałd
 
(9)
iPhone XS Piekoszów
 
(9)