Mieszkanie, Gdynia, Kamienna Góra, 95 m² Powierzchnia: 95 m² Rok budowy: 2022 Liczba pięter budynku: 2 Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 6 500 zł Sprzedający: firma Gdynia
GDYNIA - (Kamienna Góra ) Hotel Polski RIWIERA Foto. Roman Morawski Gdynia Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: nie Region: Gdańsk i okolice Data: do 1945 aukcja z allegro 139 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Polska
PRL Gdynia Kamienna Góra wycieczka 60/70te (1032b) aukcja z allegro 14 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Kamienna Góra lata 30 FOTOGRAFIA Duża wymiary 132 x 182 mm 450C Znaczek: nie Region: Wałbrzyskie (Waldenburg) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 82 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Krzeszów Klaszor nietypowa foto panorama Kamienna Góra Lubawka Kuhne 1939 r Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: tak Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 aukcja z allegro 120 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Gdynia Widok z Kamiennej Góry Znaczek: nie Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Jarosław
LUBAWKA K.KAMIENNA GÓRA WAŁBRZYCH - PANORAMA - DWORZEC - 1898 Data: do 1945 Obieg: z obiegu Region: Wałbrzyskie (Waldenburg) Znaczek: tak oferta z allegro 229 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
GDYNIA GDINGEN GDAŃSK PROMENADA WIDOK PANORAMA NA KAMIENNĄ GÓRĄ RRRR Znaczek: nie Region: Gdańsk i okolice Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 56 ,80 zł Sprzedający: osoba prywatna Kluczbork
PRL Gdynia Kamienna Góra wycieczka 60/70te (1032c) aukcja z allegro 14 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Pruskie Termopile. Bitwa pod Kamienną Górą w 1760 roku ; jak nowa Wydawnictwo: inne Tytuł: Pruskie Termopile. Bitwa pod Kamienną Górą w 1760 roku Autor: Robert Primke Okładka: miękka oferta z allegro 159 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
KŁODZKO; WAŁBRZYCH; ZIĘBICE; KAMIENNA GÓRA ZĄBKOWICE ŚL Mapa samochodowa BZ Nazwa: KŁODZKO; WAŁBRZYCH; ZIĘBICE; KAMIENNA GÓRA; ZĄBKOWICE SLĄSKIE; PACZKÓW; STRZELIN (Glatz, Waldenburg, Münsterberg) Mapa samochodowa BZ, Arkusz 43 Szerokość produktu: 57.5 cm Wysokość produktu: 43 cm Data wydania: 1919-1945 oferta z allegro 140 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
Krzeszówek Neuen kościół wnętrze Kamienna Góra Znaczek: tak Region: Wałbrzyskie (Waldenburg) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 119 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Dom, Krzeszów, Kamienna Góra, Kamiennogórski, 186 m² Cena za m²: 2682.8 zł Rok budowy: 1853 Powierzchnia działki: 2486 m² Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Krzeszów
Działka, Krzeszów, Kamienna Góra, Kamiennogórski, 2486 m² Powierzchnia: 2486 m² Cena za m²: 200.72 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Krzeszów
Kamienna Góra – dwie duże fotografie uliczne, lata 50–60, oryginał 30×40 cm aukcja z allegro 61 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Działka, Gdynia, Kamienna Góra, 308 m² Powierzchnia: 308 m² Cena za m²: 18668.83 zł Ogrodzenie: betonowe Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 5 750 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
KAMIENNA GÓRA 1906r. CHROMOLITOGRAFIA 861N Znaczek: nie Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 59 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
LNIANY ŚWIĄTECZNY OBRUS ŚWIECE STROIKI POLSKI LEN KAMIENNA GÓRA 90 x 148 Producent: nieznany producent Długość: 148 cm Szerokość produktu: 90 cm Materiał wykonania: len aukcja z allegro 46 zł Sprzedający: osoba prywatna Jastrząb
1990 - Kamienna Góra-Multifrankatura x15, Inflacja Typ: całostki 1961 - 1994 Kup teraz 16 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
WAŁBRZYCH; SZCZAWNO ZDRÓJ; KAMIENNA GÓRA; KOWARY; ŚWIEBODZICE; DOBROMIERZ Nazwa: WAŁBRZYCH; SZCZAWNO ZDRÓJ; KAMIENNA GÓRA; KOWARY; ŚWIEBODZICE; DOBROMIERZ; BOLKÓW; MIEDZIANKA (Waldenburg, Salzbrunn, Landeshut, Schmiedeberg) Szerokość produktu: 35 cm Wysokość produktu: 28.5 cm Data wydania: do 1918 oferta z allegro 180 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
GDYNIA-SCHODKI Z KAMIENNEJ GÓRY NA PLAŻĘ FOTO. ROSZAK Stan opakowania: oryginalne Data: do 1945 Obieg: bez obiegu Region: Gdańsk i okolice aukcja z allegro 29 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Mieszkanie, Gdynia, Kamienna Góra, 56 m² Powierzchnia: 56.08 m² Rok budowy: 1969 Liczba pięter budynku: 10 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 3 200 zł Sprzedający: firma Gdynia
Działka, Czarnów, Kamienna Góra, Kamiennogórski, 2000 m² Powierzchnia: 2000 m² Cena za m²: 130 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Czarnów
Kamienna Góra Pietschmann 1899r. FOTOGRAFIA na TEKTURZE Cdv 400i Znaczek: nie Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Kamienna Góra dziewczynki ok.1900r. FOTOGRAFIA na TEKTURZE Cdv 400i Znaczek: nie Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Kamienna Góra dziewczynki ok1900r FOTOGRAFIA na TEKTURZE Cdv 401i Znaczek: nie Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 27 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Kamienna Góra dziewczynka ok.1900r.FOTOGRAFIA na TEKTURZE Cdv 402i Znaczek: nie Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Chełmsko Śląskie Kamienna Góra Lubawka Kościół Katolicki pw. Św. Rodziny Znaczek: nie Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 85 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Jarkowice k. Lubawka Kamienna Góra panorama dawna zabudowa Muller Cieplice Znaczek: nie Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 169 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Landeshut schl - Kamienna Góra ... Region: Wałbrzyskie (Waldenburg) Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Data: do 1945 Licytacja 55 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Piechowice
MARCISZÓW MERZDORF k. Kamienna Góra dworzec kolejowy wagony i restauracja Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Data: do 1945 Licytacja 399 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Wielkopolski
Kamienna Góra Wydawnictwo: 12 Posterunek Tytuł: Kamienna Góra Autor: praca zbiorowa Okładka: zintegrowana oferta z allegro 11 zł Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-biała
Nalepka 2 z herbem miasta Kamienna Góra Landeshut Typ: zestawy i serie Rodzaj: czysty oferta z allegro 32 zł Sprzedający: osoba prywatna Wieluń
Mobilne kasyno na imprezy dla zabawy wynajem Kamienna Góra dolnośląskie Czas rozgrywki: Dłuższy niż 2 godziny Typ: Podstawa Maksymalna liczba graczy: Więcej niż 6 Stan opakowania: oryginalne Ogłoszenie 1 zł Sprzedający: osoba prywatna Kamienna Góra
Gdynia widok z kamiennej góry pocztówka karta pocztowa nr 341 Licytacja 1 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Lublin
KAMIENNA GÓRA - A. Hamburger - 10 fenigów 1920 Kraj: Polska i powiązane Region: Śląsk oferta z allegro 19 zł Sprzedający: osoba prywatna Będzin
KAMIENNA GÓRA LANDESHUT Fabryka lnu Grunfeld Śnieżka Berlin judaika 1898 Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Znaczek: tak oryginał / reprodukcja: oryginał Data: do 1945 Licytacja 699 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Wielkopolski
Góry Wałbrzych Kamienna Góra Boguszów Lubawka Głuszyca Jaworzyna Bolków Nazwa: mapa Szerokość produktu: 60 cm Wysokość produktu: 50 cm oferta z allegro 11 zł Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-biała
KAMIENNA GÓRA -stempel "GROSZY"(typ?) na fragmencie koperty -obieg 1951 rok Rodzaj: listy i pisma oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 19 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Mieszkanie, Gdynia, Kamienna Góra, 110 m² Powierzchnia: 109.5 m² Cena za m²: 19610.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1936 Ogłoszenie 2 147 300 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Krzeszów, Kamienna Góra, Kamiennogórski, 10 m² Powierzchnia: 10.25 m² Cena za m²: 4487.8 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 46 000 zł Sprzedający: firma Krzeszów
Mieszkanie, Gdynia, Kamienna Góra, 53 m² Powierzchnia: 53.1 m² Cena za m²: 16101.69 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1939 Ogłoszenie 855 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Działka, Gdynia, Kamienna Góra, 1103 m² Powierzchnia: 1103 m² Cena za m²: 5349.05 zł Ogrodzenie: betonowe Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 5 900 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Woj. Wrocław pow. Kamienna Góra Chełmsko Śląskie Leszczyniec Niedamirów Nazwa: mapa Szerokość produktu: 60 cm Wysokość produktu: 60 cm Data wydania: po 1945 oferta z allegro 60 zł Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-biała
Kamienna Góra - Landeshut i/Schl. - przedwojenne zdjęcie, rodzinka , dzieci Znaczek: nie Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 85 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowemiastolubawskie
KAMIENNA GÓRA-HERB DOLNY ŚLĄSK Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 8 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Dom, Gdynia, Kamienna Góra, 358 m² Cena za m²: 16117.32 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1921 Powierzchnia działki: 900 m² Ogłoszenie 5 770 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Dom, Kamienna Góra, Kamiennogórski, 90 m² Cena za m²: 6611.11 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 595 000 zł Sprzedający: firma Kamienna Góra
Góry Wałbrzych Kamienna Góra Boguszów Lubawka Głuszyca Jaworzyna Bolków Nazwa: mapa Szerokość produktu: 60 cm Wysokość produktu: 50 cm oferta z allegro 14 zł Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-biała
Landeshut schl - Kamienna Góra ... Region: Wałbrzyskie (Waldenburg) Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Data: do 1945 Licytacja 85 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Piechowice
Działka, Gdynia, Kamienna Góra, 602 m² Powierzchnia: 602 m² Cena za m²: 9136.21 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 5 500 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Kamienna Góra, 81 m² Powierzchnia: 80.6 m² Cena za m²: 18585.61 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1936 Ogłoszenie 1 498 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Kamienna Góra, Kamiennogórski, 70 m² Powierzchnia: 70 m² Cena za m²: 6142.86 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 430 000 zł Sprzedający: firma Kamienna Góra
Mieszkanie, Gdynia, Kamienna Góra, 111 m² Powierzchnia: 111.46 m² Cena za m²: 33186.79 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Ogłoszenie 3 699 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Gdynia, Kamienna Góra, 64 m² Powierzchnia: 64 m² Cena za m²: 22953.13 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1937 Ogłoszenie 1 469 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Mieszkanie, Kamienna Góra, Kamiennogórski, 74 m² Powierzchnia: 74.2 m² Cena za m²: 4649.6 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 345 000 zł Sprzedający: firma Kamienna Góra
Mieszkanie, Gdynia, Kamienna Góra, 58 m² Powierzchnia: 58 m² Cena za m²: 24637.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Ogłoszenie 1 429 000 zł Sprzedający: firma Gdynia
Dom, Dębrznik, Kamienna Góra, Kamiennogórski, 280 m² Cena za m²: 2678.57 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 900 m² Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Dębrznik
Dom, Dębrznik, Kamienna Góra, Kamiennogórski, 140 m² Cena za m²: 4571.36 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1400 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 639 990 zł Sprzedający: firma Dębrznik