| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Możliwość regulacji rozmiaru | regulacja w pasie |
| Model | PATROL |
| Obwód w pasie | 50 cm, 58 cm |
| Długość nogawki od kroku | 78 cm, 158 cm |
| Przeznaczenie | miasto, turystyka |
| Rodzaj | Męskie |
| Długość całkowita | 68 cm, 78 cm |
| Rozmiar | L |
| Materiał | tekstylia |
| Dopasowanie nogawek | wersja normalna |
| Cechy dodatkowe | membrana, ochraniacze, ocieplenie, wodoodporność, zamek do łączenia z kurtką |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 55f3d314-e0ec-4804-92ac-b180d3bc7ed4
Podobne wyszukiwania
Spodnie Warszawa
 
(109)
Spodnie Kraków
 
(55)
Spodnie Poznań
 
(31)
Spodnie Wrocław
 
(30)
Spodnie Szczecin
 
(27)
Spodnie Łódź
 
(24)
Spodnie Lublin
 
(21)
Spodnie Gdańsk
 
(18)
Spodnie Bydgoszcz
 
(17)
Spodnie Katowice
 
(16)
Spodnie Rzeszów
 
(16)
Spodnie Koszalin
 
(16)
Spodnie Kielce
 
(13)
Spodnie Gdynia
 
(10)
Spodnie Jelenia Góra
 
(10)
Spodnie Zielona Góra
 
(10)
Spodnie Bielsko-Biała
 
(9)
Spodnie Gliwice
 
(8)
Spodnie Tychy
 
(8)
Spodnie Tarnów
 
(7)
Spodnie Płock
 
(7)
Spodnie Zamość
 
(6)
Spodnie Knurów
 
(6)
Spodnie Żary
 
(6)
Spodnie Nowy Sącz
 
(6)
Spodnie Białystok
 
(6)
Spodnie Olsztyn
 
(6)
Spodnie Palędzie
 
(6)
Spodnie Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Spodnie Wałbrzych
 
(5)
Spodnie Toruń
 
(5)
Spodnie Łoniów
 
(5)
Spodnie Chełm
 
(5)
Spodnie Żory
 
(5)
Spodnie Opole
 
(5)
Spodnie Swarzędz
 
(5)
Spodnie Pruszków
 
(5)
Spodnie Koło
 
(5)
Spodnie Konin
 
(5)
Spodnie Tarnowskie Góry
 
(5)
Spodnie Oława
 
(5)
Spodnie Sochaczew
 
(4)
Spodnie Elbląg
 
(4)
Spodnie Puławy
 
(4)
Spodnie Lubin
 
(4)
Spodnie Zakopane
 
(4)
Spodnie Ciechanów
 
(4)
Spodnie Limanowa
 
(4)
Spodnie Będzin
 
(4)
Spodnie Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Spodnie Zduńska Wola
 
(4)
Spodnie Ruda Śląska
 
(4)
Spodnie Wilkszyn
 
(4)
Spodnie Środa Śląska
 
(4)
Spodnie Radom
 
(4)
Spodnie Piaseczno
 
(4)
Spodnie Częstochowa
 
(4)
Spodnie Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Spodnie Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Spodnie Grudziądz
 
(4)
Spodnie Siedlce
 
(4)
Spodnie Suwałki
 
(4)
Spodnie Włocławek
 
(4)
Spodnie Bochnia
 
(4)
Spodnie Tarnobrzeg
 
(4)
Spodnie Piotrków Trybunalski
 
(4)
Spodnie Przemyśl
 
(4)
Spodnie Bytom
 
(4)