| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rok produkcji | 2021 |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Szerokość opony | 235 mm |
| Indeks nośności | 107 - 975 kg |
| Model | Wintrac Pro |
| Profil opony | 55 |
| Marka | Vredestein |
| Średnica | 19" |
| Klasa | premium |
| Liczba opon w ofercie | Komplet 4 szt. |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5e52de10-1e9c-4688-9557-766010a0a39e
Podobne wyszukiwania
Zimowe Warszawa
 
(607)
Zimowe Lublin
 
(111)
Zimowe Kielce
 
(92)
Zimowe Bydgoszcz
 
(61)
Zimowe Sosnowiec
 
(58)
Zimowe Gliwice
 
(55)
Zimowe Dobiegniew
 
(46)
Zimowe Opole
 
(45)
Zimowe Piaseczno
 
(35)
Zimowe Zgierz
 
(30)
Zimowe Mysłowice
 
(28)
Zimowe Krotoszyn
 
(25)
Zimowe Jelenia Góra
 
(24)
Zimowe Grodzisk Mazowiecki
 
(22)
Zimowe Ostrów Wielkopolski
 
(21)
Zimowe Zamość
 
(20)
Zimowe Będzin
 
(19)
Zimowe Kłodzko
 
(19)
Zimowe Legionowo
 
(16)
Zimowe Kobyłka
 
(15)
Zimowe Turek
 
(15)
Zimowe Przemyśl
 
(15)
Zimowe Zawiercie
 
(14)
Zimowe Puławy
 
(14)
Zimowe Mikołów
 
(14)
Zimowe Jarosław
 
(14)
Zimowe Elbląg
 
(13)
Zimowe Brwinów
 
(12)
Zimowe Bolesławiec
 
(12)
Zimowe Siemianowice Śląskie
 
(12)
Zimowe Janki
 
(12)
Zimowe Chodzież
 
(12)
Zimowe Starachowice
 
(11)
Zimowe Ełk
 
(11)
Zimowe Łuków
 
(11)
Zimowe Myślenice
 
(10)
Zimowe Szczecinek
 
(10)
Zimowe Stargard
 
(10)
Zimowe Węgrów
 
(10)
Zimowe Jabłonna
 
(10)
Zimowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Zimowe Bochnia
 
(9)
Zimowe Ząbkowice Śląskie
 
(9)
Zimowe Skierniewice
 
(9)
Zimowe Pruszewiec
 
(9)
Zimowe Krasnystaw
 
(9)
Zimowe Komorniki
 
(8)
Zimowe Żywiec
 
(8)
Zimowe Siemiatycze
 
(8)
Zimowe Rydułtowy
 
(7)
Zimowe Kluczbork
 
(7)
Zimowe Wadowice
 
(7)
Zimowe Racibórz
 
(7)
Zimowe Środa Śląska
 
(7)
Zimowe Bielsk Podlaski
 
(6)
Zimowe Jelcz-Laskowice
 
(6)
Zimowe Wągrowiec
 
(6)
Zimowe Namysłów
 
(6)
Zimowe Sierakowice
 
(6)
Zimowe Słomniki
 
(6)
Zimowe Milicz
 
(6)
Zimowe Koło
 
(6)
Zimowe Tarnowo Podgórne
 
(6)
Zimowe Świnoujście
 
(6)
Zimowe Myszków
 
(6)
Zimowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Zimowe Nowy Targ
 
(6)
Zimowe Byczyna
 
(6)
Zimowe Kołaków
 
(6)
Zimowe Józefów
 
(5)
Zimowe Imielin
 
(5)
Zimowe Janów
 
(5)
Zimowe Brzozów
 
(5)
Zimowe Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Zimowe Zgorzała
 
(5)
Zimowe Gubin
 
(5)
Zimowe Białogard
 
(5)
Zimowe Koluszki
 
(5)
Zimowe Łaziska Górne
 
(5)
Zimowe Łęczna
 
(5)
Zimowe Kampinos
 
(5)
Zimowe Gilowice
 
(5)
Zimowe Kryspinów
 
(5)
Zimowe Dąbrówka
 
(4)
Zimowe Tokarnia
 
(4)
Zimowe Tworóg
 
(4)
Zimowe Zagórz
 
(4)
Zimowe Syców
 
(4)
Zimowe Morąg
 
(4)
Zimowe Suchedniów
 
(4)
Zimowe Truskolasy
 
(4)
Zimowe Wołów
 
(4)
Zimowe Ćmielów
 
(4)
Zimowe Śrem
 
(4)
Zimowe Wojkowice
 
(4)
Zimowe Majdan Królewski
 
(4)