| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Shamal |
| Marka | Shamal |
| Rodzaj | sprężarka tłokowa |
| Moc silnika | 7.5 KM |
| Moc (kW) | 7.5 kW |
| Wydajność teoretyczna | 1074 l/min |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Pojemność zbiornika | 500 l |
| Waga urządzenia | 280 kg |
| Układ zbiornika | poziomy |
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Model | FT1100/500CC |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 6b24f6f4-49f8-42b8-b55b-a7444d3b1a3d
Podobne wyszukiwania
Kompresory Głogowa
 
(25)
Kompresory Kraków
 
(21)
Kompresory Warszawa
 
(20)
Kompresory Raszków
 
(14)
Kompresory Zagnańsk
 
(13)
Kompresory Wrocław
 
(13)
Kompresory Gdańsk
 
(10)
Kompresory Lesznowola
 
(9)
Kompresory Lublin
 
(9)
Kompresory Modliborzyce
 
(8)
Kompresory Łódź
 
(8)
Kompresory Szamotuły
 
(7)
Kompresory Białystok
 
(7)
Kompresory Sosnowiec
 
(6)
Kompresory Bydgoszcz
 
(6)
Kompresory Oleśnica
 
(5)
Kompresory Gniezno
 
(5)
Kompresory Zielona Góra
 
(5)
Kompresory Częstochowa
 
(5)
Kompresory Poraj
 
(5)
Kompresory Jagiełła
 
(5)
Kompresory Szczecin
 
(4)
Kompresory Mojusz
 
(4)
Kompresory Poznań
 
(4)
Kompresory Bytom
 
(4)
Kompresory Radomsko
 
(4)
Kompresory Nowy Sącz
 
(4)