O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Airbox |
| Zawiera baterie | nie |
| Wydajność teoretyczna | 1150 l/min |
| Rodzaj | sprężarka tłokowa |
| Układ zbiornika | poziomy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 180.000 kg |
| Napięcie zasilania | 400.00 V |
| Moc | 6.50 kW |
| EAN (GTIN) | 5907528799124 |
| Waga urządzenia | 180.00 kg |
| Pojemność zbiornika | 200.00 l |
| Zasilanie | sieciowe |
| Typ | kompresor olejowy |
| Kod producenta | 2091682 |
| Model | PRO200SX |
| Moc silnika | 10.00 KM |
| Ciśnienie maksymalne | 12.50 bar |
| Wydajność efektywna | 607.00 l/min |
Oferta: 040b0734-6f28-471d-b153-8c24ca5c1e65
Podobne wyszukiwania
Kompresory Głogowa
 
(25)
Kompresory Warszawa
 
(20)
Kompresory Kraków
 
(20)
Kompresory Raszków
 
(14)
Kompresory Wrocław
 
(13)
Kompresory Zagnańsk
 
(13)
Kompresory Lublin
 
(10)
Kompresory Lesznowola
 
(9)
Kompresory Modliborzyce
 
(8)
Kompresory Szamotuły
 
(7)
Kompresory Gdańsk
 
(7)
Kompresory Białystok
 
(7)
Kompresory Sosnowiec
 
(6)
Kompresory Częstochowa
 
(6)
Kompresory Gniezno
 
(5)
Kompresory Bydgoszcz
 
(5)
Kompresory Jagiełła
 
(5)
Kompresory Zielona Góra
 
(4)
Kompresory Rybnik
 
(4)
Kompresory Poznań
 
(4)
Kompresory Radomsko
 
(4)
Kompresory Mojusz
 
(4)
Kompresory Pruszków
 
(4)
Kompresory Oleśnica
 
(4)
Kompresory Łódź
 
(4)
Kompresory Nowy Sącz
 
(4)