| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Model | 9010 |
| Monitor | LCD |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Załączone wyposażenie | głośniki, monitor |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 3 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.8 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 1600 MHz |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 2500 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Producent płyty głównej | Dell |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8dbc046f-8646-43be-a3d2-9bbd5a6b89d3
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(962)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(103)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(79)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(42)
Komputery stacjonarne Opole
 
(41)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(32)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(21)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(17)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(16)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(9)
Komputery stacjonarne Syców
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)