O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Acer |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Celeron |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ | ultrabook |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Celeron N4500 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2933 |
| Typ dysku twardego | eMMC |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 605 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), USB 3.0, HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, touchpad |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | Swift 1 SF114-34 |
| Kod producenta | NX.A76EP.007 |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| EAN (GTIN) | 4710886808046 |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.10 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.80 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Liczba komór akumulatora | 4 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 48.00 Wh |
| Pojemność akumulatora (mAh) | 3220 mAh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 15.00 h |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Szerokość produktu | 32.28 cm |
| Wysokość produktu | 1.50 cm |
| Głębokość produktu | 21.22 cm |
| Waga produktu | 1.30 kg |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b343dd9b-910d-42ab-b97f-74c634d58715
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(578)
Laptopy Lublin
 
(220)
Laptopy Gliwice
 
(97)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(68)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(43)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(30)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)