| Stan | Bardzo dobry |
| Gniazda rozszerzeń | M.2 |
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft Windows 8.1 Professional 64-bit |
| Moc zasilacza | 200 W |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pamięć podręczna procesora | 3 MB |
| Załączone wyposażenie | klawiatura, mysz |
| Typ dysku twardego | HDD |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Typ obudowy | All in One |
| Złącza obudowy | USB 3.0 typ A, mini jack 3,5 (audio), czytnik kart pamięci |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.4 GHz |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Typ napędu | DVD |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Producent płyty głównej | Intel |
| Seria | Intel Core i3 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Kod producenta | OptiPlex 9020 |
| Model | OptiPlex 9020 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, mini jack 3,5 (audio), RJ45, PS/2, HDMI, VGA (D-Sub) |
| Model procesora | i3-4130 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 1600 MHz |
| Typ gniazda procesora | Socket 1150 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.5 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Złącza karty graficznej | HDMI, VGA |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f9af4f63-c910-487e-ad8b-f660d47d54c7
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(961)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(104)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(86)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(84)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(41)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(41)
Komputery stacjonarne Opole
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(29)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(22)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(17)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(17)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(13)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(12)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(10)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Warka
 
(6)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(6)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)