| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | HP |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Kolor | biały |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Model | 22 b356nw |
| Kod producenta | 22 b356nw |
| Monitor | LCD |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Model procesora | Intel Core i3-7100U |
| Seria | Intel Core i3 |
| Generacja procesora | 7 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.4 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 3 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2133 MHz |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 120 GB |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | Nvidia |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce 920MX |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4198b937-8b35-4df7-9c57-127ca226d542
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(966)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(103)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(89)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(83)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(38)
Komputery stacjonarne Opole
 
(34)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(24)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(23)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(20)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(13)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(12)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(9)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)