| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | czarny |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Seria | Intel Core i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | brak dysku |
| Producent karty graficznej | Gigabyte |
| Chipset karty graficznej | GeForce RTX 3060 Ti |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Typ obudowy | Full Tower |
| Model | G4M3R HERO i5-11400F/16GB//RTX3060/ |
| Wysokość produktu | 488 cm |
| Szerokość produktu | 216 cm |
| Głębokość produktu | 420 cm |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Model procesora | Intel Core i5-11400F, 2.60-4.40 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 12 MB |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.40 GHz |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.60 GHz |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 3600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 128 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 2 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bb32b755-5abd-4c01-b892-33c6d2981ed5
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(991)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(99)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(85)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(85)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(20)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(10)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(5)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Wschowa
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)