| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Model | Optiplex 5040 |
| Kod producenta | DOP5040TW10Hi5T5 |
| Waga produktu | 8.00 kg |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | brak systemu |
| Seria | Intel Core i5 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | brak dysku |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
| Typ obudowy | Tower |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9b4b37e8-6abe-4328-9a44-4c7d6201cfdf
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(967)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(99)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(83)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(78)
Komputery stacjonarne Opole
 
(42)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(42)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(31)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(21)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(15)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(15)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(13)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(13)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)