| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Model | Optiplex 7010 MT |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | Optiplex 7010 MT |
| Monitor | brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Model procesora | i5-3470 |
| Seria | Intel Core i5 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1155 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Typ obudowy | Midi Tower |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e34b3850-3d5a-47a4-a842-a7b1a05545e0
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(958)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(99)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(82)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(78)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(42)
Komputery stacjonarne Opole
 
(42)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(36)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(30)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(16)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(14)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(13)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(6)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)