| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Seria | Intel Core i5 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Kolor | czarny |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Bluetooth |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Typ obudowy | Tower |
| Model | 3681; |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.90 GHz |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Kod producenta | N509VD3681EMEA01_2101 |
| EAN (GTIN) | 5902002137720 |
| Wysokość produktu | 29.00 cm |
| Szerokość produktu | 9.26 cm |
| Głębokość produktu | 29.30 cm |
| Waga produktu | 3.52 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.000 kg |
| Moc zasilacza | 200 W |
| Model procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.30 GHz |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 64 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fb313485-98ad-47d6-b0a8-717551da013f
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(962)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(99)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(83)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(78)
Komputery stacjonarne Opole
 
(42)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(42)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(30)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(21)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(15)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(5)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)