| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | SilentiumPC |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.7 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ dysku twardego | HDD + SSD (M.2) |
| Pojemność dysku | 4000 GB |
| Kolor | czarny |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Model procesora | I7 8700k |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.7 GHz |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 3200 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 64 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 2 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Interfejs dysku twardego | SATA III, M.2 |
| Prędkość obrotowa dysku HDD | 7200 obr./min |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | Palit |
| Chipset karty graficznej | GeForce GTX 1080 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, DVI, HDMI |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | MSI |
| Model płyty głównej | Msi Z370 PC PRO |
| Chipset płyty głównej | Intel Z370 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 40782e85-24fb-408d-bed2-af5505bad56d
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(962)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(109)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(87)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(81)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(40)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Opole
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(24)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(23)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(22)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(16)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(14)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(12)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(10)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(9)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(7)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(7)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Turek
 
(5)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Środa Wielkopolska
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Truskolasy
 
(4)