| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor | srebrny |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | brak systemu |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | AMD |
| Seria | AMD FX |
| Typ gniazda procesora | Socket AM3+ |
| Taktowanie bazowe procesora | 4 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków procesora | 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 1600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Typ dysku twardego | brak dysku |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | MSI |
| Chipset karty graficznej | GeForce GTX 650 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Złącza karty graficznej | DVI, HDMI, VGA |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | Gigabyte |
| Model płyty głównej | 990XA-UD3 |
O przedmiocie
Oferta: ebe50bab-08cf-46bb-88ac-526dbb7df8f6
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(968)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(99)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(82)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(79)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(42)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(30)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(25)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(14)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(12)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(7)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)