| Stan | Ze śladami użytkowania |
| System operacyjny | Windows 8.1 Professional 64-bit |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Seria | Intel Celeron |
| Liczba wątków procesora | 2 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Typ gniazda procesora | Socket 1150 |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Interfejs dysku twardego | SATA |
| Klasa efektywności energetycznej monitora | brak |
| Model | Esprimo E520 E85+ |
| Szerokość produktu | 33 cm |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Wysokość produktu | 10.4 cm |
| Prędkość obrotowa dysku HDD | 7200 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Moc zasilacza | 280 W |
| Monitor | brak |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Typ napędu | DVD |
| Model procesora | Intel Celeron G1840 |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Producent płyty głównej | Fujitsu |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.8 GHz |
| Głębokość produktu | 40.5 cm |
| Pojemność dysku | 160 GB |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bac72141-d732-4ebe-bccd-3213b3667cf4
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(962)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(98)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(79)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(43)
Komputery stacjonarne Opole
 
(41)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(32)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(21)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(16)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Syców
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)