| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Model procesora | 3600 |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Chipset płyty głównej | AMD B450 |
| Moc zasilacza | 650 W |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ dysku twardego | SSD (M.2) |
| Generacja procesora | 3 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Seria | AMD Ryzen 5 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Typ gniazda procesora | Socket AM4 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model płyty głównej | Aorus b450 pro |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.6 GHz |
| Producent płyty głównej | Gigabyte |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6013df4e-4a02-49b7-8640-c69434e0b160
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(956)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(102)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(82)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(40)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(40)
Komputery stacjonarne Opole
 
(36)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(24)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(18)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(14)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(12)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(10)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)