| Stan | Bardzo dobry |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Taktowanie bazowe procesora | 4 GHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Generacja procesora | 7 |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Pojemność dysku | 1250 GB |
| Chipset karty graficznej | GeForce RTX 2060 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Marka | bez marki |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2400 MHz |
| Liczba wątków procesora | 8 |
| Typ dysku twardego | HDD + SSD |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Producent karty graficznej | Palit |
| Model płyty głównej | Sabertooth Z170 mark 1 |
| Chipset płyty głównej | Intel Z170 |
| Producent płyty głównej | Asus |
| Pamięć podręczna procesora | 8 MB |
| Seria | Intel Core i7 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| System operacyjny | Windows 10 (domyślnie w S mode) |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e2365974-7b5d-4138-b2dc-431a26fa5771
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(957)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(102)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(86)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(82)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(40)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(40)
Komputery stacjonarne Opole
 
(36)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(24)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(24)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(18)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(13)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(10)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Truskolasy
 
(4)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)