| Stan | Nowy |
| Marka | inna |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Typ obudowy | Cube Case |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | Gigabyte |
| Chipset karty graficznej | GeForce GTX 1650 |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, HDMI |
| Chłodzenie karty graficznej | pasywne |
| Producent płyty głównej | Gigabyte |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8 kg |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Model procesora | AMD RYZEN 5 3600 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.50 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 8 MB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 3660 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 2 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Model płyty głównej | B450 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d7570f1a-e3f5-45c4-aff8-367457e4f577
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(965)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(114)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(82)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(80)
Komputery stacjonarne Opole
 
(39)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(39)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(25)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(23)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(21)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(16)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(14)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(7)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(7)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Środa Wielkopolska
 
(5)
Komputery stacjonarne Turek
 
(5)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Koźmin Wielkopolski
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Luborzyca
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)