| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
| Producent karty graficznej | Nvidia |
| Seria | Intel Core i3 |
| Kolor | czarny |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Interfejs dysku twardego | SATA II |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 750 GB |
| Typ dysku twardego | HDD + SSD |
| Dołączone oprogramowanie | Win 11 |
| Liczba wątków procesora | 8 |
| Generacja procesora | 10 |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 10cad771-5229-4025-8dcd-15600da4f6e1
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(954)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(102)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(86)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(82)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(40)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(40)
Komputery stacjonarne Opole
 
(36)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(24)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(24)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(18)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(13)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(10)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Truskolasy
 
(4)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)