| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | bez marki |
| Kolor | czarny |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| Seria | Intel Core i5-1240U |
| Typ gniazda procesora | Socket 1700 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Model procesora | Intel Core i5-12400 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.4 GHz |
| Pojemność dysku | 256 GB |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c79549c3-c18d-44ce-93ef-8dfa8380eb91
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(966)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(103)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(89)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(83)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(38)
Komputery stacjonarne Opole
 
(34)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(24)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(23)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(20)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(12)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(12)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(9)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)