| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | brak systemu |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Seria | AMD Ryzen 5 |
| Kolor | czarny |
| Marka | AMD |
| Typ gniazda procesora | Socket AM4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 12 GB |
| Typ dysku twardego | brak dysku |
| Chipset płyty głównej | AMD A320 |
| Waga produktu | 1.3 kg |
| Moc zasilacza | 500 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3c56c21a-51de-4d6f-96fb-0f5d2e623360
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(957)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(104)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(85)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(84)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(41)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(41)
Komputery stacjonarne Opole
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(22)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(17)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(10)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Warka
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)