| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Gigabyte |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
| Kolor | czarny |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | Komputronik |
| Wysokość produktu | 38 cm |
| Szerokość produktu | 20 cm |
| Głębokość produktu | 38 cm |
| Monitor | brak |
| Moc zasilacza | 400 W |
| Załączone wyposażenie | klawiatura |
| Seria | Intel Pentium |
| Taktowanie bazowe procesora | 2 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 1 MB |
| Liczba rdzeni procesora | nie dotyczy |
| Liczba wątków procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR2 |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 1600 MHz |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku twardego | SATA, SATA II |
| Producent płyty głównej | Gigabyte |
| Typ obudowy | Midi Tower |
O przedmiocie
Oferta: 289cc543-da0f-427c-982e-d110859d0bd9
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(962)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(99)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(83)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(78)
Komputery stacjonarne Opole
 
(42)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(42)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(30)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(21)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(15)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(8)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(5)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)