| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Intel |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model | NUC7i3BNK |
| Kod producenta | BOXNUC7i3BNK |
| EAN (GTIN) | 5032037088534 |
| Wysokość produktu | 13.00 cm |
| Szerokość produktu | 14.00 cm |
| Głębokość produktu | 36.00 cm |
| Monitor | brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| System operacyjny | brak systemu |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | i3-7100U |
| Seria | Intel Core i3 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | brak |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2133 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Interfejs dysku twardego | M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 620 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: dc0abe63-88f8-40b4-a257-585e60566c0a
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(956)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(104)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(84)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(32)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(16)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)