| Stan | Bardzo dobry |
| Typ gniazda procesora | Socket AM4 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Kolor | czarny |
| Producent karty graficznej | Radeon |
| Monitor | LED |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Marka | Lenovo |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ obudowy | All in One |
| Seria | AMD Ryzen |
| Typ napędu | brak |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Model procesora | Ryzen 3 3200GE |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.80 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 4 MB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Głębokość produktu | 18.50 cm |
| Kod producenta | F0EM002LPB |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Moc zasilacza | 150 W |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2666 MHz |
| Model | IdeaCentre A540-24API |
| Wysokość produktu | 43.50 cm |
| Szerokość produktu | 45.10 cm |
| Waga produktu | 10.50 kg |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.30 GHz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8703e421-17c1-40ff-95d1-f9127f7281cf
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(948)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(103)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(85)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Opole
 
(44)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(17)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(16)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)