| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Szerokość produktu | 128 cm |
| Model procesora | i5-10400F |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.3 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 12 MB |
| Głębokość produktu | 348 cm |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Kod producenta | 10TC-090EU |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 64 GB |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2666 MHz |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.4 kg |
| Wysokość produktu | 244 cm |
| Waga produktu | 6.4 kg |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.9 GHz |
| Model | 10TC-090EU |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 10247a90-62bc-44a4-8d73-74ad51c9ca1c
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(963)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(113)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(83)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(80)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(39)
Komputery stacjonarne Opole
 
(39)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(25)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(23)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(21)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(16)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(14)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(14)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(11)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(10)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(9)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(7)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Środa Wielkopolska
 
(5)
Komputery stacjonarne Turek
 
(5)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Koźmin Wielkopolski
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)