| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Seria | AMD A4 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4100 GHz |
| Taktowanie bazowe procesora | 3700 GHz |
| Typ gniazda procesora | Socket AM4 |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Producent karty graficznej | MSI |
| Producent płyty głównej | MSI |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 3000 MHz |
| Model płyty głównej | MPG |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Typ komputera | zestaw komputerowy |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 128 GB |
| Załączone wyposażenie | klawiatura, monitor, mysz |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Typ dysku twardego | SSD + SSD (M.2) |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 2.5 Gb/s, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Marka | MSI |
| Interfejs dysku twardego | M.2 |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, HDMI |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 11cd0bf7-a4ae-44e8-9dd8-04057f95fd8c
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(954)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(101)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(79)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(32)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(21)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(16)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Syców
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(7)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)