| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | bez marki |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Kolor | czarny |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 450 W |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Załączone wyposażenie | klawiatura, mysz |
| Seria | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | 7 |
| Pamięć podręczna procesora | 8 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | HDD + SSD |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | Nvidia |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a21bc3df-9f44-4577-a7cb-421b14e77729
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(963)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(99)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(82)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(79)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(42)
Komputery stacjonarne Opole
 
(42)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(30)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(25)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(12)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)