| Stan | Bardzo dobry |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Waga produktu | 16.4 kg |
| Typ napędu | Blu-ray |
| Moc zasilacza | 850 W |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Model procesora | E5-1681 v3 |
| Seria | Intel Xeon E5 |
| Typ gniazda procesora | Socket 2011-3 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.5 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 25 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Liczba wątków procesora | 20 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2133 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 128 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 8 |
| Typ dysku twardego | SSD + SSD (M.2) |
| Pojemność dysku | 1600 GB |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | Nvidia |
| Chipset karty graficznej | GeForce GTX 980 Ti |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, DVI, HDMI |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | Asus |
| Model płyty głównej | X99-E WS |
| Gniazda rozszerzeń | PCIe 3.0 x16, PCIe 3.0/2.0 x16, SATA III (6 GB/s), M.2, inne |
| Chipset płyty głównej | Intel X99 |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ A gen 1, USB 3.1 typ A gen 2, mini jack 3,5 (audio), RJ45, S/PDIF, eSATA |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Złącza obudowy | USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ A, mini jack 3,5 (audio) |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ad98073f-3723-4b1b-bbb4-28a2d075e075
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(954)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(102)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(83)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(82)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(40)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(40)
Komputery stacjonarne Opole
 
(36)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(23)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(14)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(12)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(10)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)