| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Kolor | srebrny |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Model | iMac 2011 |
| Wysokość produktu | 51.60 cm |
| Szerokość produktu | 65.00 cm |
| Głębokość produktu | 20.30 cm |
| Waga produktu | 9.54 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 14.960 kg |
| Monitor | LED |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Mac OS |
| Załączone wyposażenie | klawiatura, mysz |
| Model procesora | Intel Core i5 |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 6 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.60 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 6.00 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 1333 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 2 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Typ dysku twardego | HDD + SSD |
| Pojemność dysku | 2048 GB |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Prędkość obrotowa dysku HDD | 7200 |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | inny |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon HD 6750 |
| Pamięć karty graficznej | 512 MB |
| Producent płyty głównej | Apple |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini DisplayPort, mini jack 3,5 (audio), RJ45, Thunderbolt, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | All in One |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio) |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d3d54746-b5c7-4b49-a42f-e30d75360208
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(954)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(101)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(88)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(84)
Komputery stacjonarne Opole
 
(45)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(19)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(17)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(16)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(14)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(9)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(7)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wschowa
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)