| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | Z0TR0078P |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.2 GHz |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Wysokość produktu | 51.6 cm |
| Szerokość produktu | 65 cm |
| Głębokość produktu | 20.3 cm |
| Waga produktu | 9.44 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 13.96 kg |
| Model procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.5 GHz |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2400 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Model | iMac 27-inch |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 81a9fd60-9c12-4bbb-b8eb-2dd3488ec42f
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(988)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(101)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(86)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(86)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(44)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(23)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(11)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)