| Stan | Bardzo dobry |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, DVI-D, HDMI |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Model procesora | Intel i5 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Chipset karty graficznej | GeForce GTX 1060 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 1024 GB |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Producent płyty głównej | MSI |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Złącza obudowy | USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, mini jack 3,5 (audio) |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Generacja procesora | 9 |
| Typ dysku twardego | SSD + SSD (M.2) |
| Stan opakowania | otwarte |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.9 GHz |
| Model płyty głównej | Tomahawk |
| Seria | Intel Core i5 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ obudowy | Tower |
| Chipset płyty głównej | Intel Z390 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Producent karty graficznej | Gigabyte |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.8 GHz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6ce4c12f-e012-468e-a09c-03cb3ffbd523
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(966)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(101)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(88)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(82)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(40)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(38)
Komputery stacjonarne Opole
 
(35)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(24)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(14)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(13)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(13)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(12)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(7)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)