| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | HP |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | DVD |
| Moc zasilacza | 400 W |
| Komunikacja | Wi-Fi, LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Model procesora | i5 4590s |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1150 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.0 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.7 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 6 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 1600 MHz |
| Typ dysku twardego | HDD + SSD |
| Pojemność dysku | 620 GB |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Prędkość obrotowa dysku HDD | 7200 |
| Stan opakowania | zastępcze |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 9c74d3e0-d70b-44d1-8234-5e5644bd4eb5
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(967)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(99)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(81)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(79)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(14)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(10)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(7)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(5)
Komputery stacjonarne Ośno Lubuskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Radzyń Podlaski
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Staroźreby
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)