| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor | czarny |
| Marka | Lenovo |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| System operacyjny | Windows 7 Professional 64-bit |
| Załączone wyposażenie | klawiatura, mysz, podkładka pod mysz, inne |
| Seria | Intel Pentium |
| Wielkość pamięci RAM | 2 GB |
| Producent karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Pamięć karty graficznej | 128 MB |
| Model | ThinkCentre |
| Model procesora | Intel(R) Pentium CPU G620 2.60GHz |
| Pojemność dysku | 200 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f764f3f2-586e-48dd-935b-a55afa73b193
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(959)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(110)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(88)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(81)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Opole
 
(37)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(24)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(23)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(22)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(16)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(13)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(12)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Turek
 
(5)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Truskolasy
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Środa Wielkopolska
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)